Menu
TOPZINE.cz
Studentský život

Miss UK 2012: Která dívka se stane královnou krásy Univerzity Karlovy?

Redakce

Redakce

13. 11. 2012

Neobvyklá soutěž krásy snoubené s inteligencí proběhne 29. listopadu v klubu Roxy, kde se bude konat klání studentek a zároveň finalistek prestižní soutěže o Miss Univerzity Karlovy 2012.

FOTO: Miss UK 2011

Miss UK 2011 Lenka Volfová, Zdroj: missuk.cz

V této soutěži se dívky neposuzují jen podle vzhledu. Významnou roli hraje i intelekt, charisma, důvtip a způsob sebeprezentace.

Hlasovat pro finalistky můžete ve čtyřech kategoriích

Z mnoha krásných dívek bylo vybráno osm finalistek. Tyto slečny budou hodnoceny ve čtyřech kategoriích soutěže.

  • Miss UK Internet by expresradio
  • Miss Sympatie UK
  • Miss UK
  • Múza UK by Česká pozice

Nejnáročnější kategorií je právě Múza UK, kde finalistky musí dokázat svou originalitu a zajímavým způsobem odpovědět na trojici otázek. Dvě otázky jsou pro všechny stejné, třetí je individuální podle toho, jakou fakultu daná studentka navštěvuje.

Tento rok je jako literární formát určen prezidentský projev. Hodnocení eseje je složeno ze tří částí. Z 60 % bude záviset na hodnocení peer review, tzv. dvou hodnotitelů vybraných z redakce ČP a UK.

Dále bude z 20 % záležet na čtenosti článků. Esej by měl čtenáře zaujmout a nadchnout svou originalitou, aby se od něj nemohl očima vůbec odtrhnout.

video

Dalších 20 % tvoří sociální sítě (Twitter a Facebook) a počet zvednutých palců. Kdo bude mít nejvíce dobrých hodnocení ve všech těchto kategoriích, stane se letošní Múzou UK.

Vítězka Miss UK si může vychutnat jízdu snů

Skvělé, pohodlné a velmi luxusní auto značky BMW si může vítězka vychutnávat po dobu jednoho týdne. Splní si tak jeden ze svých dívčích snů a prožije týden v červeném krasavci.

Finále se bude konat v klubu Roxy, kde bude hrát skvělá živá hudba v podání kapely Toxique. Moderování se ujali moderátoři Štěpán Krpata a Hanka Zajíčková. Přítomni budou i dva zajímaví DJové, DJ N’Zym a DJ Nimand. Připraveny jsou i další zábavné programy. Lístky na show jsou již v předprodeji.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Miss UK 2012: Která dívka se stane královnou krásy Univerzity Karlovy?