Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Miss Aerobik 2009 – známe vítězku. Fotogalerie uvnitř!

Foto: Pavel Cizner, topzine.czV hale pražského Top hotelu se 5. prosince konalo finále sportovní soutěže Miss Aerobik 2009. Molem prošlo množství krásných dívek, ale vítězkou se mohla stát jen jedna dívka. My už vítězné trio známe, teď se podívejte vy.

Foto: Pavel Cizner, topzine.cz

Foto: Pavel Cizner, topzine.cz

Je sobota 5. prosince, po ulicích se promenáduje nejsvětější trojice toho dne – Mikuláš s čertem a andělem. Promenádu speciálně připraveného mola pražského Top hotelu naopak ovládá finálová desítka krásných a ohebných dívek. Koná se vyhlášení soutěže Miss Aerobik 2009.

V pět hodin odpoledne nás uvítal příhodně nazvaný „welcome drink“, kde se všichni přítomní mohli osobně setkat s finalistkami i jejich patrony, kteří byli letos vybráni především z řad celebrit, ať už se jedná o hvězdy sportovní, herecké nebo hudební.  Patronem pro letošní rok se stal například autor hitu Ztrácíš Marek Ztracený, bývalý partner Lucie Bílé Václav Noid Bárta nebo účastník druhé řady série Superstar Michael Foret.

Po seznámení s finalistkami následovalo pro tyto akce nezbytné focení, po něm už následoval maličko opožděný přenos a nás uvítala moderátorská dvojice složená ze zkušeného herce Tomáše Krejčíře a sportovní komentátorky TV Nova Ivany Vavřínové.  Myslím, že jsme nebyli jediní, které při výkonech moderátorské dvojice napadala slova jako – průměrné, standardní, neurazí, nenadchne.

Po prvním klasickém kole věnovaném aerobiku přišlo překvapení večera, a to šplh po tyči. Pro spoustu finalistek se stal tak trochu osudným, protože ať už vypadala tato disciplína jakkoliv jednoduše, vůbec jednoduchá nebyla. Několik dívek šplh nezvládlo. Po šplhu o tyči následovala opět disciplína klasická – promenáda v plavkách.  Poslední část programu se nevěnovala postavám nebo umu dívek, naopak útočila na jejich inteligenci a takt. Tomáš Krejčíř dívkám pokládal záludné otázky typu:  Stojím-li na Karlově mostě, dívám se na nebo do Labe? Nevím, jaké měly takové otázky smysl, ale jedno bylo jisté, tvůrčímu týmu se podařilo některé finalistky dostat.

Miss aerobik 2009 byla vyhlášena blondýnka s číslem čtyři, teprve osmnáctiletá Andrea Zemánková, která se už dřív stala juniorskou mistryní světa. Na pomyslném druhém místě se umístila jen o rok starší dívka z Hradce Králové – Kateřina Těšitelová.  Druhou vicemiss se stala Markéta Holzknechtová z Plzně.

Miss Aerobik sledoval Pavel Cizner, podívejte se na fotografie!

[album:

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Miss Aerobik 2009 – známe vítězku. Fotogalerie uvnitř!