Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Miro Šmajda a song od Aerosmith zaručil honosný potlesk!

Gabriela Honková

Gabriela Honková

14. 12. 2009

CS_SuperStar09_1_finale_25_10_09_12Finálem provázel Richard Müller, který zazpíval na úvod svůj nový hit .  Každý z finalistů zazpíval od Müllera dvě písně. Jednu slovenskou a druhou českou. Třetí píseň už nebyla od Richarda, zato byla anglická. Richard Müller si zahrál na reportéra a vyzpovídal naše finalisty jak jsme mohli vidět v dotáčkách. Naproti tomu vyzpovídali poté oni jeho.

CS_SuperStar09_1_finale_25_10_09_12

Miro Šmajda, Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

Devět vypadlých finalistů si zazpívalo společnou píseň Baroko. Publikum je mohlo po dlouhé době vidět zase na pódiu živě.

Dominika Stará se chce věnovat muzice a chce nahrát alespoň jedno CD. Její přátelé se podle ní rozdělili na dva tábory. Jedni co ji mají rádi, a druzí, co si na ni nevzpomněli tolik let a najednou jí píšou smsky jestli nemá vstupenky na SuperStar. Zazpívala jako první píseň slovenskou od Richarda Mullera s názvem Tlaková níž. Poté anglickou píseň od kapely Hard, baladu, kterou nazpívala i Celine Dion. Pavol: „Těším se až vyrosteš a zazpíváš to znovu.“ Další píseň od Richarda Müllera zazněla od ní jako poslední Štěstí je krásná věc. Byla ohodnocena porotci dobře, až na to že většina si myslela, že tyto písně patří do repertoáru starších zpěváků.

Miro Šmajda zatím neví, co by udělal, kdyby vyhrál, ale věděl, že si večer zazpívá Kníže Rohan. Dokonce ani čestina mu není cizí a zvládnul to velmi dobře. Dara: „Čekala jsem, že to na konci roztočíš, ale super.“  Druhá píseň od Richarda Müllera Nebude to také lahké drahá diváky určitě upoutala avšak nejlepší vystoupení předvedl Miro až třetí písní. Skladba Dream On od Aerosmith, kterou zazpíval na závěr večera, zvedla diváky z jejich židlí. Nechybělo ani šmajdovské křičení vysokých tónů do mikrofonu se šmajdovským záklonem. Pavol řekl, že mu chtěl něco vytknout, ale zazpíval to tak dokonale, že neměl šanci cokoli říct. Pavol: „Nikdy bych to neřekl, ale rád bych tě viděl ve finále!“

Martin Chodúr zazpíval první angickou píseň večera Paparrazi od zpěvačky Lady Gaga. Pavol Habera: „Martinku, jsi hezčí než Lady Gaga, udělali jste z toho pěknou písničku. Velmi dobře.“  Martin studuje na konzervatoři  hru na klarinet, jeho vystoupení přijde Richardovi Müllerovi suverénní.  Zazpíval jeho píseň Rozeznávám. Pavol Habera: „Asi po deseti sekundách jsem zapomněl, že jsem na soutěži a vychutnal jsem si to dokonalé umění.“ Druhá píseň od Richarda Müllera byla Cigaretka na dva ťahy. Všechny tři písně se mu povedly ve vynikající kvalitě a velmi přijemný poslech. Dle porotců se mu to vážně povedlo.

Zítra opět bude vyřazen jeden finalista. Sledujte jak to dopadne.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Miro Šmajda a song od Aerosmith zaručil honosný potlesk!