Menu
TOPZINE.cz
Studium

Mindflow recenze prozradí, zda tobolky na soustředění fungují

Slyšeli jste už o Mindflow? Možná s nimi má zkušenosti někdo z vašeho okolí, možná jste na ně viděli reklamu. Marketingový tým Mindflow cílí hodně na studenty, především o zkouškovém. Jde totiž o tobolky, které mají pomoct získat více energie a schopnosti soustředit se – to se hodí nejen při učení na zkoušky.

Jednoduše řečeno, Mindflow se zdají být alternativou k Bulletproof kávě, energetickým nápojům, případně klasické kávě. Každému vyhovují jiné stimulanty a tyto tobolky bez cukrů, konzervantů a barviv s přírodním složením mohou být dobrou volbou. Nebo ne? To prozradí Mindflow recenze, která vyšla na blogu Ecoblog.

Objednávka z oficiálního webu Mindflow je rychlá

Recenze v prvé řadě chválí jednoduché objednání. Není na tom nic překvapivého, Mindflow nabízí jen pár produktů, takže se nemusíte zdlouhavě proklikávat celou řadou výrobků. Snadno najdete, co hledáte, a za dva dny můžete mít zásilku doma.

Tobolky Mindflow jsou posílány spolu s dárkem – týdenním plánem, který můžete používat, abyste si určili priority daného dne.

Tobolky opravdu mají účinek

V recenzi jsou popsány dva Mindflow produkty, konkrétně Mindflow Mind Mg a Mindflow Focus. První zmíněný přípravek je vhodný proti únavě, obsahuje čtyři formy hořčíku a vitamin D. Druhý přípravek je kombinací dvanácti přírodních látek, je určen pro podporu produktivity a soustředění.

Autor recenze na Ecoblog uvádí, že na něj měly účinek oba dva produkty. Po Mind Mg byl méně unavený, lépe se mu pracovalo i sportovalo. Mindflow Focus zase zajistil, že se mohl velice dobře soustředit. Popisuje rovněž, jak dlouho na sobě pozoroval účinek a jak moc předem si tobolku bral.

Bližší informace se dočtete přímo v recenzi nebo na stránkách Mindflow. Kromě zmíněných produktů prodávají například přípravek Hangover proti vzniku kocoviny. To zní zajímavě, ne?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mindflow recenze prozradí, zda tobolky na soustředění fungují