×
TOPZINE.cz

Mindflow recenze prozradí, zda tobolky na soustředění fungují

Mindflow recenze

Slyšeli jste už o Mindflow? Možná s nimi má zkušenosti někdo z vašeho okolí, možná jste na ně viděli reklamu. Marketingový tým Mindflow cílí hodně na studenty, především o zkouškovém. Jde totiž o tobolky, které mají pomoct získat více energie a schopnosti soustředit se – to se hodí nejen při učení na zkoušky.

Jednoduše řečeno, Mindflow se zdají být alternativou k Bulletproof kávě, energetickým nápojům, případně klasické kávě. Každému vyhovují jiné stimulanty a tyto tobolky bez cukrů, konzervantů a barviv s přírodním složením mohou být dobrou volbou. Nebo ne? To prozradí Mindflow recenze, která vyšla na blogu Ecoblog.

Objednávka z oficiálního webu Mindflow je rychlá

Recenze v prvé řadě chválí jednoduché objednání. Není na tom nic překvapivého, Mindflow nabízí jen pár produktů, takže se nemusíte zdlouhavě proklikávat celou řadou výrobků. Snadno najdete, co hledáte, a za dva dny můžete mít zásilku doma.

Tobolky Mindflow jsou posílány spolu s dárkem – týdenním plánem, který můžete používat, abyste si určili priority daného dne.

Tobolky opravdu mají účinek

V recenzi jsou popsány dva Mindflow produkty, konkrétně Mindflow Mind Mg a Mindflow Focus. První zmíněný přípravek je vhodný proti únavě, obsahuje čtyři formy hořčíku a vitamin D. Druhý přípravek je kombinací dvanácti přírodních látek, je určen pro podporu produktivity a soustředění.

Autor recenze na Ecoblog uvádí, že na něj měly účinek oba dva produkty. Po Mind Mg byl méně unavený, lépe se mu pracovalo i sportovalo. Mindflow Focus zase zajistil, že se mohl velice dobře soustředit. Popisuje rovněž, jak dlouho na sobě pozoroval účinek a jak moc předem si tobolku bral.

Bližší informace se dočtete přímo v recenzi nebo na stránkách Mindflow. Kromě zmíněných produktů prodávají například přípravek Hangover proti vzniku kocoviny. To zní zajímavě, ne?

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..