Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Milostný horoskop na říjen 2010

„Pravý muž chce dvě věci – nebezpečí a hru. Proto chce ženu, nejnebezpečnější hračku.“ Nietzsche

FOTO: Akt

Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

Berani: Počátek měsíce nebude veselý. Napětí, které budete pociťovat, vám znemožní jakékoli sexuální radovánky. Možná jste se dostali do jakési emocionální krize a nevíte, jak z ní ven. Nemějte obavy, záhy se vše uklidní a vy budete prožívat poklidné a spíše vážné období. Prostě pochopíte, že řídit se rozumem je daleko lepší, než podléhat chvilkovým slabostem. Tlaky, které na vás jistá osoba vyvíjí, do konce měsíce pominou.

Býci: Vcelku příjemné období. S přicházejícím podzimem jdou vaše vášně trochu stranou a dáváte přednost jistotě, zázemí a bezpečí ve vztahu. Možná vaše touhy nejsou tak zcela naplněny, jak byste si přáli. Zrealizujte to, po čem toužíte! Nebojte se toho! Koncem měsíce pozor na milostné zklamání.

Blíženci: Nemějte pocit, že vyvíjíte energii tím nesprávným směrem a važte si toho, co máte doma. Vaše prchavost se vám už párkrát nevyplatila a vy to moc dobře víte. Možná, že začnete uvažovat o tom, že si váš partner zaslouží, abyste mu byli věrní a budete se chtít věnovat výhradně pouze jemu.

Zdroj: everybodyloveskiss.com

Raci: Prožíváte nádherné zamilované období. Dejte pozor, aby vám nespadly růžové brýle a neukázala se vám realita. I když možná tušíte, že to krásné není na pořád, užívejte si každého okamžiku naplno a neřešte, co bude. Nějak bylo, nějak bude.

Lvi: Vám se v lásce momentálně moc nedaří. Ve vztahu to už nějakou dobu skřípe a vy se nejspíše už poohlížíte jinde. Možná, že byste měli dát svému partnerovi ještě šanci. Vztahy totiž nejsou jen o sexu.

Panny: Počátkem měsíce by se vám mělo dařit v sexu a milostných záležitostech. Vy však moc dobře víte, že střety rozumu a citů bývají velice bouřlivé a vnitřní konflikty na nejvyšší míru obtěžující. Třeba se ani doopravdy zamilovat nedokážete, protože vám to váš rozum nedovolí.

Váhy: Prožíváte nelehké období plné starostí a řešení milostných záležitostí je to poslední, na co byste měli náladu. Odpočiňte si a snažte se uvolnit. Zase bude líp.

Štíři: Váš sexuální apetit nezná mezí! Cítíte neuvěřitelný příval sexuální energie a užíváte si ho naplno. S největší pravděpodobností zažíváte se svým miláčkem tu pravou vášeň. Nenechte si ji vzít! Možná byste však neměli tolik žárlit a přivlastňovat si partnera nebo ho ztratíte. Milovat znamená dát druhému svobodu.

Střelci: Není to nejhorší, ale na tu pravou lásku si ještě počkáte. Dejte tomu čas, nic se nedá uspěchat. Na dobrou věc se vyplatí si počkat.

Kozorozi: Neměli byste to s těmi svými touhami přehánět. Momentálně ani není co přikládat do ohně. Nedaří se vám vaše touhy realizovat. Chce to ještě čas.

Vodnáři: Přestaňte si dělat iluze. Váš milostný život není zrovna uspokojivý, ale můžete si za to sami. Zaměřte pozornost na něco jiného – třeba na práci.

Ryby: Vaše milostná dobrodružství už vás možná unavují a toužíte po tom, se zklidnit a usadit. Momentálně jste však jako ryba ve vodě a užíváte si všeho, čeho se vám dostává. Cítíte se naplnění a šťastní a to je to hlavní.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Milostný horoskop na říjen 2010