Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Miloš Jurač z Divokýho Billa: Nová deska vyjde na podzim!

Úvalskou hudební skupinu Divokej Bill zná každý. V poslední době se na krátký čas ztratili. Proč? Na spadnutí je nový videoklip, na podzim vyjde deska. Co říká o aktuální činnosti kapely basista a zpěvák Miloš Jurač?

Aktuálně má přijít do televizí nový videoklip. Kde jste točili?

Momentálně nejnovější klip běží s Čechomorem, ten jsme točili na loňském Rock for People, pracovali jsme na něm spolu, hráli jsme i na jednom pódiu. Dál připravujeme klip k nové desce, která vyjde na podzim, ale zatím ještě není úplně hotový.

Jak pokračuje práce na chystaném albu?

Zatím máme asi osm věcí, zbývají nám čtyři. Děláme to tak, že vždy týden v měsíci se natočí čtyři písničky, alespoň základy. Teď zase půjdeme točit tenhle měsíc a plánujeme, že 1. listopadu by to mělo vyjít.

Přes léto budete tedy hlavně nahrávat?

No, přes léto máme na točení vyčleněno čtrnáct dní, z toho víkendy nehrajeme. V srpnu by se na tom mělo nejvíc udělat.

Na který z festivalů se těšíš nejvíc? Máš nějaké favoritní místo?

Mě osobně hrozně bavily Hrady a letos se na ně těším znova.

A co ty a Rock for People?

S Rock for People jsme spojeni, já jsem byl na všech ročnících, i na těch, kde jsme nehráli, tak to beru jako nejlepší fesťák. Mám to spojené se zážitky a s tím, že pořadatel je zároveň náš manažer, takže tady fungují takové kamarádské vztahy. Prožíváme to i s ním a on je takový náš taťka. Byli jsme vlastně u všeho, když plánoval, jaké kapely tu budou hrát, ptal se nás, co říkáme na tohle a na tohle. Takže Rock for People je náš.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Miloš Jurač z Divokýho Billa: Nová deska vyjde na podzim!