Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Milionářem díky kurzovému sázení

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

17. 9. 2010

Sázení na fotbal, hokej, tenis a ostatní sporty se u nás těší veliké oblibě. Počátek kurzového sázení v České republice se datuje k pádu komunismu. A někteří jedinci se touto činností mohou celkem slušně uživit.

Foto: Tomáš Lénárd, Topzine.cz

Foto: Tomáš Lénárd, Topzine.cz

Nejvyšším výherním tiketem je ten, který vsadil jistý muž za 17 tisíc korun při úchvatném kurzu 1162. Téměř 20 milionů stálo kromě vkladu také hodně nervů. Sázka je z roku 2008 a obsahovala také tipy dlouhodobé. Mimo jiné i na vítězství Slavia Praha ve fotbalové Gambrinus lize.

Infarktové penalty

Nejvíce potu ale sázkař vyprodukoval při posledním utkání na sázence, kdy mezi sebou hráli Manchester United a Chelsea. Sledování vítězství Manchesteru, na který měl šťastný výherce vsazeno, se oproti běžným 90 minutám protáhlo na 120 minut a penaltový rozstřel. Při rozhodující penaltě kapitán Chelsea podklouzl a jelikož Manchester nezaváhal, mohl se radovat společně s rekordmanem nejvyšší výhry v ČR v kurzovém sázení.

Dalším několikamilionovým výhercem se stal odborník na NHL. Sázka 60 tisíc korun na patnáct utkání NHL a celkového vítěze Stanley Cupu vyneslo výherci téměř 12 milionů korun.

Znalec F1

Jeden z nejodvážnějších tiketů byl vsazen roku 2009, kdy tipař věřil ve Formuli 1 jezdci Buttonovi. Kombinace kurzu 100:1, sázky 28 tisíc a absolutního vítězství v seriálu F1 Jensona Buttona vyneslo sázejícímu milionovou výhru.

V dnešní době se těší své oblibě hlavně internetové sázkové kanceláře. A to nejen ty české. Ale jak se dá se štěstím vyhrát, jde snadno se smůlou i prohrát. Nejeden tipař se sázkami skončil hlavně proto, že jeho kasička nebyla bezedná a jeho věřitelům došla trpělivost.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Milionářem díky kurzovému sázení