Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Miley Cyrus si zahrála ve videoklipu s Kevinem Zegersem

Veronika Jílková

Veronika Jílková

14. 11. 2010

Dva herecké talenty spojily síly s produkčním týmem Rock Mafia a natočily nový hudební videoklip The Big Bang. Miley Cyrus a Kevin Zegers v něm tvoří ústřední zamilovanou dvojici.

Miley Cyrus v novém videoklipu, Zdroj: youtube.com

Hollywoodská herečka a zpěvačka Miley Cyrus se objevila v novém videoklipu po boku herce Kevina Zegerse (Úsvit mrtvých, Pach krve). Píseň s názvem The Big Bang se natáčela za pomoci spolupracovníků z Rock Mafia a plánuje se její vydání i do chystaného filmu.

Klip z prostřední newyorských ulic, kde se hlavní dvojice seznamuje, byl obrovským hitem internetových novinek. Nově nejvyhledávanější videoklip je podle šéfa produkce Rock Mafia, Tima Jamese, nejlepším důvodem pro natočení nějakého filmu. Zatím se ale producenti dál než k chuti do nového projektu nedostali.

„Jsem velice vzrušený tím, jakou práci jsme odvedli. Hrozně mě láká dát tuto píseň to filmu,“ řekl James pro MTV.com

Miley momentálně vede na hudebním žebříčku s novým albem Can’t Be Tamed a také letos zazářila ve filmu The Last Song, kde zpívá i ústřední píseň When I Look At You, a mihla se i na jeden okamžik ve snímku Sex ve městě 2. V příštím roce bychom ji měli vidět i ve filmu Wings. Kevin v letošním roce natočil thriller Frozen.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Miley Cyrus si zahrála ve videoklipu s Kevinem Zegersem