Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Mila Kunis se z baletky promění ve zlou čarodějnici. A James Franco bude u toho

FOTO: Mila Kunis, Zdroj: youtube.comPlánovaná adaptace klasického příběhu o Čaroději ze země Oz, kterou se rozhodl natočit Sam Raimi, prochází dalšími změnami. Mladého šarlatána si měl nejdříve zahrát Robert Downey Jr., ale role nakonec připadla současné velké hvězdě, Jamesi Francovi. Ve filmu s názvem Oz: The Great and Powerful, který bude vyprávět o tom, jak se zrodil sám velký Čaroděj ze země Oz, si podle posledních zpráv zahraje i Mila Kunis.

FOTO: Mila Kunis, Zdroj: youtube.com

Mila Kunis bude ze země Oz, Zdroj: youtube.com

Mila Kunis, jejíž hvězda začala v posledních letech dramaticky stoupat, se nechce jen hřát na výsluní své úspěšné role ve filmu Černá labuť a rozhodla se po hlavě vrhnout do natáčení dalších filmů. Teď bude hrát čarodějnici Theodoru, která je známá jako zlá Čarodějka ze Západu. Není těžké si Milu představit, jak roli vdechne potřebné charisma a temnou atmosféru.

Kunis kvůli této roli odstoupila z plánovaného remakeu manga akčňáku Akira a ukáže se po boku Jamese Franca, který má za sebou velmi úspěšné období. Na nedělním předávání Oscarů jej uvidíme jako moderátora, ale i mezi nominovanými, a to za roli ve filmu 127 hodin.

V tomto snímku se objeví všechny tři čarodějnice, tak jako v původní knižní předloze a adaptaci z roku 1939, která se dočkala velkého úspěchu. Glinda, jakožto dobrá čarodějka, která pomáhá Dorotce a jejím přátelům, Evanorah, zlá čarodějka ze Západu, která zemře, když na ní přistane Dorotčin dům, a nakonec její mladší sestra Theodora (Mila Kunis).

Natáčení je plánované na začátek května a zatím se zdá, že mu nic nestojí v cestě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mila Kunis se z baletky promění ve zlou čarodějnici. A James Franco bude u toho