Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Mikina bez kapuce může být neobyčejná. Dokáže to potisk i stojáček

Redakce

Redakce

24. 9. 2011

FOTO: Mikina bez kapuceMikina je oděv, který slouží především při sportování, ale stejně dobře může posloužit při každodenním nošení. Milovníci sportovní módy těšte se, přichází fotogalerie mikin bez kapuce.

FOTO: Mikina bez kapuce

Mikiny bez kapuce v různém provedení, Zdroj: esprit.co.uk

Mikina bez kapuce může mít několik podob. Vybrat si lze mikinu se stojáčkem, na zip, s kapsami nebo klokánkou, ale klidně jen obyčejnou mikinu bez toho všeho. Zní to možná až moc obyčejně, ale nic nemusí být takové, jak se na první pohled zdá.

Vyberte si ideální mikinu bez kapuce

Prohlédněte si fotogalerii a inspirujte se. Možná mezi nimi najdete tu svoji vyvolenou. Pokud ano, vezměte peněženky a zaběhněte si pro ně do obchodu, protože čekat na vás nebudou. Vybírejte mikinu na doma či na sportování a oblékněte ji k teplákům nebo si kupte mikinu jen tak a noste ji k džínům, sukním a kalhotám.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/mikiny-bez-kapuce/]

Mikina bez kapuce má jednu velkou výhodu, můžete ji obléct téměř pod všechno. Není nic horšího, než když vám přečnívá kapuce přes kabát, koženou bundu nebo sáčko. Pokud ale nadále zůstáváte příznivci mikin s kapucí, přečtěte si o nich více zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mikina bez kapuce může být neobyčejná. Dokáže to potisk i stojáček