×
TOPZINE.cz

Mike Tyson v Praze: Napodruhé to vyšlo, slavný boxer je v ČR

Praha se po loňském fiasku na druhý pokus dočkala návštěvy slavné boxerské hvězdy Mika Tysona. První dojmy z jeho návštěvy byly však poněkud rozpačité. Přítomným novinářům totiž tvrdil, že slavná rumunská gymnastka Nadia Comaneciová pochází z Československa.

Mike Tyson
Mike Tyson na druhý pokus dorazil do České republiky Zdroj: youtube.com

Mike Tyson měl do Prahy dorazit už loni na podzim. Několik hodin před jeho plánovaným příletem však přišla zpráva, že se celá akce ruší. Jako důvod nezdaru se tehdy ukázal nezájem diváků, které odradila vysoká cena vstupenek. Účast na tréninku měla  vyjít na 50 tisíc, pokud byste si bývali chtěli se slavným boxerem dopřát soukromý oběd, zchudl by váš účet minimálně o 1 milion korun.

Tentokrát je vše jinak. Tyson už je od středečního večera v Praze a chystá se na hlavní část své návštěvy, kterou bude účast na galavečeru bojových sportů v Tesla Aréně. Dalšími body Tysonova programu jsou VIP párty a dva tréninky v opatovském fitcentru. V plánu byla i návštěva dětské onkologie v Motole, z té však nakonec zřejmě sejde. Finanční podporu nemocných dětí to však neohrozí. V Praze se Tyson zdrží až do nedělního rána.

Program Mikea Tysona v Praze

Čtvrtek – 18:30 Galavečer bojových sportů v Tesla Aréně + VIP párty

Pátek – 2 placené tréninky ve fitcentru na Opatově

Sobota – soukromý program, v plánu je prohlídka historického centra Prahy

Neděle – odlet

Čtyřiačtyřicetiletý bývalý boxer a mistr světa těžké váhy se však po svém příletu neuvedl příliš dobře. Česká republika mu totiž zřejmě mnoho neříká, když na otázku, co ví o naší republice, odvětil: „Všechno, co vím o České republice, je Nadia Comaneciová. O vaší zemi dlouho nikdo nevěděl, dokud ona nedostala v gymnastice plný počet bodů.“ Háček je pouze v tom, že Nadia Comaneciová získala pět zlatých olympijských medailí coby reprezentantka Rumunska.

Jinak ale Tyson potvrdil, že se na pobyt v Praze velmi těšil. „Čekám, že tohle bude super návštěva. Jsem nadšený, bude to dneska skvělá noc. Už jsem se nemohl dočkat, až do Prahy přiletím a vlastně sem, do České republiky. Jsem fakt rád, že jsem tady.“Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..