Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Mike Skinner z The Streets představuje nový singl s novým kolegou

Redakce

Redakce

5. 3. 2013

Mike Skinner, který dříve působil pod jménem The Streets, a zpěvák Rob Harvey vydávají 6. května nové album. Spojili síly pod hlavičkou projektu The DOT. Prozradili, kolik bude mít nová deska písní a o čem je nový singl.

FOTO: The Streets

Mike Skinner Zdroj: the-streets.co.uk

Duo The DOT je tvořeno multiinstrumentalistou Mikem Skinnerem, známým až do roku 2011 jako jediný stálý člen hiphopové formace The Streets, a Robem Harveyem, dřívějším zpěvákem alternativně rockových The Music.

Lži a fotbal

Dvojice už vydala jedno album minulý rok na podzim, pojmenovala ho And That. Na debut bleskurychle navázali druhým počinem nazvaným Diary, který vyjde 6. května. Bude obsahovat třináct tracků, mezi nimi singl How We All Lie, který vyšel včera. Video k němu najdete níže.

O novém singlu The DOT se rozhovořil i jeden z hlavních protagonistů Mike Skinner: „Singl How We All Lie byl napsán tradiční cestou, až na použití automatického bubeníka. Píseň je o tom, jak musíme lhát, abychom se ujistili, že zapadáme do společnosti,“ líčí hlavní téma singlu. Písnička ale možná není tak vážná, jak by se mohlo zdát: „Do textu jsme zahrnuli spoustu odkazů na fotbalovou rubriku v novinách z toho dne, kdy song vznikl. Nějak to k tématu písně sedělo,“ doplnil Skinner.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mike Skinner z The Streets představuje nový singl s novým kolegou