Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Midi Lidi si rádi hrají. Zapojí se do univerzitní hry Muniquest

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

28. 11. 2011

Hudební skupina Midi Lidi právě jede svou Kindigo tour, na níž nejen představuje své třetí album, ale také podporuje brněnskou Masarykovu univerzitu v rámci Muniquestu.

FOTO: Midi Lidi

Midi Lidi, Foto: archiv kapely

Midi Lidi jsou brněnská kapela, jejíž hudba se pohybuje na pomezí elektra a undergroundu. Tato formace je ceněna především pro originální české texty. Midi Lidi mají na svém kontě tři alba a nespočet koncertů. V současnosti se ale rozhodli podpořit vysokoškolské studium a zapojili se do soutěže brněnské Masarykovy univerzity Muniquest.

Muniquest je hra, jejímž cílem je pobavit se a poznat prostředí univerzity. Její koncept je dlouhodobý a zaměřuje se na uchazeče o vysokoškolské studium. Hra uchazeče provede světem možností ubytování v Brně, studijních oborů, sportovního vyžití, historií univerzity i hudebního klubu Fléda.

„Líbí se mi způsob komunikace s potenciálními studenty – inteligentním a přitom fresh způsobem dává univerzita najevo, že není žádnou zkostnatělou institucí a že se vyzná v komunikačních kódech mladých lidí,“ říká Prokop Holoubek z Midi Lidí.

Soutěž bude probíhat až do konce ledna příštího roku. Do této doby bude každý měsíc představeno deset pointů, na nichž je vystavěn celý princip hry. Úkolem všech soutěžících bude hledat zmíněné pointy podle GPS souřadnic. Po jejich nalezení účastníci získají nejrůznější informace a samozřejmě soutěžní body. Odměnou budou hodnotné ceny, například iPad2.

Jedním z pointů budou také Midi Lidi

Studenti Masarykovy Univerzity se stali častými návštěvníky koncertů Midi Lidí a hudebního klubu Fléda. Proto se kapela rozhodla, že univerzitu podpoří a přispěje během svého turné jedním speciálním pointem. Do hry se postupně zapojí také další kapely jako například VEES, Dead Pope’s Company, Magnetik, Animé, Insania nebo The Pooh.

Čtěte také: Podívejte se na naděje české hudební scény. VEES, The Pooh a další

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Midi Lidi si rádi hrají. Zapojí se do univerzitní hry Muniquest