Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Michaela Kociánová: S Madonnou téměř v posteli

Linda Zikmundová

Linda Zikmundová

4. 5. 2010

Zdá se vám to divné? Médiím rozhodně ne. Tato zpráva totiž nedávno obletěla svět. Michaela Kociánová prý randí s bývalým Madonniným manželem, Guyem Ritchiem. A kdo že je Michaela Kociánová? To se dozvíte u nás.

zdroj: style.com

Tahle 178 centimetrů vysoká kráska je jednou z nejžádanějších slovenských modelek ve světě. A tak o ní, stejně jako o většině těch, které dělají kariéru v zahraničí, zatím moc nevíme. Ale určitě o ní ještě uslyšíme.

Elitní kráska

Michaela se narodila v roce 1988 v Trenčíně. V šestnácti letech získala druhé místo ve slovenském kole soutěže Elite Model Look a zabodovala i ve velkém světovém finále. Přestože její matka byla proti, Michaela nakonec vyrazila do světa. Na své začátky vzpomíná jako na neustálý boj s angličtinou, ale zároveň dodává, že díky odjezdu do zahraničí se rychleji naučila samostatnosti a zodpovědnosti.

Na světových týdnech módy debutovala v roce 2006 a od té doby na žádném nechyběla. Předváděla pro mnoho značek a návrhářů, jmenujme například Rodarte, Yohji Yamamoto, Calvin Klein, Chanel, Christian Dior, Valentino, Ralph Lauren, Kenzo, Lanvin, Jean Paul Gaultier a řadu dalších.

zdroj: style.com

Reklamní tvář a andílek

Dalšími úspěchy této blondýny s mírami 80-58-86 byla reklamní kampaň pro Vivienne Westwoodovou na jaře 2007 a titulní strany a editoraly pro časopisy Elle, Vogue, Velvet a L’Officiel. Jako první Slovence se jí podařilo předvádět prádlo značky Victoria’s Secret a stát se tak jejím andílkem.

zdroj: pravda.sk

V loňském roce skončila druhá při udělování českých Elle Style Awards, těsně za svou kamarádkou Denisou Dvořákovou. V současnosti žije hlavně v New Yorku, má slabost pro kabelky a boty na podpatku od Yvese Saint Laurena. A díky své práci si splnila svůj dětský sen být princeznou.

zdroj: style.com

A jak je to s jejím vztahem k režiséru Guyi Ritchiemu? To ukáže jen čas. Michaela pro jeden slovenský deník potvrdila, že mezi ní a Madonniným ex vznikl přátelský vztah při natáčení reklamy, kterou Guy režíroval. Ale bude to láska, nebo jen mediální bublina?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Michaela Kociánová: S Madonnou téměř v posteli