Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Michael Patrick King má jasno: Sex ve městě 3 bude jedině v Londýně

Redakce

Redakce

10. 6. 2010

Jestli se bude točit třetí díl filmu Sex ve městě ještě sice není potvrzeno, ale režisér Michael Patrick King už má jasno, že točit se bude jedině v Anglii. King tvrdí, že právě Londýn je tím nejlepším městem pro naši dobře známou čtveřici hrdinek.

Zdroj: nytimes.com

Zdroj: nytimes.com

První díl byl poprvé k vidění už v roce 2008. Šlo o pokračování stejnojmeného seriálu Sex ve městě. Carrie (Sarah Jessica Parker) se svými třemi kamarádkami Samanthou (Kim Cattral), Charlotte (Kristin Davis) a Mirandou (Cynthia Nixon) opět řeší problémy v lásce, sexu, vztazích, mateřství i manželství, práci, módě a o mluví všem, co se právě jich týká.

Recenze Sexu ve městě 2

Profil seriálu

A tyto témata dámy probírají zas a znovu i ve druhém díle. Jsou to prostě ženy a ty si najdou téma ke společnému hovoru vždy, tentokrát jim ale k probírání slouží jedno z nejluxusnějších exotických míst na zemi Abu Dhabi. A že si v tomto písečném městě užijí svou dámskou jízdu do sytosti se můžete přesvědčit sami na plátně kin i u nás.

Zdroj: nymag.com

Třetí díl?

Na třetí díl si budeme muset ještě pár měsíců počkat. Zatím zbývá jen doufat, že odhodlání režiséra Michaela Patricka Kinga nepustí a díl bude opravdu natočen. A my se tak po třetí setkáme s Carrie, Samanthou, Charlotte a Mirandou v celovečerním filmu.

https://www.topzine.cz/sex-ve-meste-sex-v-new-yorku-sex-na-manhattanu/

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Michael Patrick King má jasno: Sex ve městě 3 bude jedině v Londýně