×
TOPZINE.cz

Michael Patrick King má jasno: Sex ve městě 3 bude jedině v Londýně

Jestli se bude točit třetí díl filmu Sex ve městě ještě sice není potvrzeno, ale režisér Michael Patrick King už má jasno, že točit se bude jedině v Anglii. King tvrdí, že právě Londýn je tím nejlepším městem pro naši dobře známou čtveřici hrdinek.

Zdroj: nytimes.com
Zdroj: nytimes.com

První díl byl poprvé k vidění už v roce 2008. Šlo o pokračování stejnojmeného seriálu Sex ve městě. Carrie (Sarah Jessica Parker) se svými třemi kamarádkami Samanthou (Kim Cattral), Charlotte (Kristin Davis) a Mirandou (Cynthia Nixon) opět řeší problémy v lásce, sexu, vztazích, mateřství i manželství, práci, módě a o mluví všem, co se právě jich týká.

Recenze Sexu ve městě 2

Profil seriálu

A tyto témata dámy probírají zas a znovu i ve druhém díle. Jsou to prostě ženy a ty si najdou téma ke společnému hovoru vždy, tentokrát jim ale k probírání slouží jedno z nejluxusnějších exotických míst na zemi Abu Dhabi. A že si v tomto písečném městě užijí svou dámskou jízdu do sytosti se můžete přesvědčit sami na plátně kin i u nás.

Zdroj: nymag.com

Třetí díl?

Na třetí díl si budeme muset ještě pár měsíců počkat. Zatím zbývá jen doufat, že odhodlání režiséra Michaela Patricka Kinga nepustí a díl bude opravdu natočen. A my se tak po třetí setkáme s Carrie, Samanthou, Charlotte a Mirandou v celovečerním filmu.

https://www.topzine.cz/sex-ve-meste-sex-v-new-yorku-sex-na-manhattanu/Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..