Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Michael Monroe pomáhá Japonsku a vydává nové album

Michael Monroe se skupinou, Zdroj: myspace.comMichael Monroe, původní tvář rockové skupiny Hanoi Rocks, ještě zdaleka nepatří do starého železa. Dokazuje nám to jak může: organizuje koncerty, pomáhá zdevastovanému Japonsku a vydává nové album.

Michael Monroe, Zdroj: myspace.com

Michael Monroe, Zdroj: myspace.com

Myšlenka finského benefičního koncertu pochází z hlavy Michaela Monroea, který v Japonsku často koncertoval. Proto ho tato událost zasáhla osobně a dodává: „Jsme šokováni tím, co se stalo. Je to děsivé a alarmující. Nejlepší, co můžeme s rockovou muzikou udělat, je zkusit mít na to pozitivní vliv.“ Nejen výtěžek ze vstupného, ale také peníze ze všech triček, cédéček a ostatních předmětů, které se za večer prodají, poputují na pomoc Japonsku.

Monroe zároveň představuje zbrusu nové sólové album Sensory Overdrive, nahrané s jeho současnou doprovodnou kapelou. Její součástí jsou basista Sami Yaffa, kytaristé Ginger a Steve Conte a bubeník Karl Rockfist Rosqvist. Vydání alba připadlo na 14. března tohoto roku. A prvním singlem je píseň s názvem ’78, pojednávající o divokých 70. letech, které jsou sice pryč, ale z povah lidí nevymizí. K této příležitosti byl rovněž natočen nový videoklip.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Michael Monroe pomáhá Japonsku a vydává nové album