Michael Bublé slaví úspěchy s novým albem. Koncertoval s ním v metru

Kanadský zpěvák Michael Bublé vydal před dvěma týdny v pořadí již šesté studiové album. Deska s názvem To Be Loved se od prvních okamžiků setkává s pozitivními ohlasy a postupně stoupá vzhůru v žebříčcích prodeje v mnoha zemích světa.

Michael Bublé a jeho nové album Zdroj: Supraphon
Michael Bublé a jeho nové album. Zdroj: Supraphon

První vlaštovkou zvěstující a naznačující podobu alba byla již v únoru do éteru vypuštěná skladba It’s A Beautiful Day. Album tradičně kombinuje cover verze písní Bublého oblíbených interpretů, například od The Bee Gees, The Jackson Five nebo Elvise Presleyho, a skladby, na jejichž vzniku se sám autorsky podílel. Na této novince nalezneme oproti předchozí desce celkem čtyři Bublého výtvory, včetně zmíněného singlu.

Bublé si ke spolupráci na desce přizval dva známé kolegy z hudební branže. Tím prvním je Bryan Adams, Bublé toto spojení okomentoval slovy: „Spojil jsem se svým krajanem, skvělým Kanaďanem Bryanem Adamsem. Mimochodem, jeho Reckless bylo první deskou, kterou jsem si v roce 1985 koupil. Byl to můj hrdina a pořád je…  Představte si, jaké to bylo vzrušení s ním skládat a pak jít do studia a natočit After All, písničku, kterou jsme spolu složili.“

Originální vystoupení v podzemce

Druhým hvězdným hostem je zpívající herečka Reese Witherspoon, která s Bublém přezpívala slavný duet Something Stupid otce a dcery Sinatrových. Určitě i přítomnost „Pravé blondýnky“ je důvodem, proč Michael Bublé označuje toto album za své dosud nejlepší.

Bublé se rozhodl přitáhnout pozornost k albu originálním způsobem. Na zastávce metra v New Yorku zazpíval spolu se členy hudebního uskupení Naturally 7. Překvapení cestující si mohli vyslechnout jejich verzi známé skladby Who’s Lovin You, se kterou původně vystupovali Jackson Five a která na desce zazní. Vy se na záznam z metra můžete podívat níže.

Za svou více než desetiletou kariéru Michael Bublé zaznamenal mnoho úspěchů. Mezi ty největší patří bezesporu zisk tří cen Grammy, skutečnost, že jeho předchozí album Christmas z roku 2011 se stalo druhým nejprodávanějším na celém světě (prvenství tehdy patřilo fenomenální Adele) či beznadějně vyprodaná šňůra deseti londýnských koncertů, které startují koncem června.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*