Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Metalový festival Brutal Assault 2010 nabídne mimo jiné Children of Bodom. Lístky jsou ještě v prodeji

Jaroslav Pustina

Jaroslav Pustina

15. 7. 2010

!Vstupenky!V polovině srpna se bude ve vojenské pevnosti Josefov konat 15. ročník tuzemského metalového festivalu Brutal Assault, který nabídne fanouškům tvrdé muziky to nejlepší ze světové metalové scény.

Pevnost Josefov, Zdroj: pevnostjosefov.wz.cz

Festival se koná v termínu od 12. do 14. srpna a jakožto speciální ročník má i velmi speciální line-up. Těžko vybrat jednoho headlinera, protože světových jmen se nám sejde hned několik, takže si vybere každý.

>>> Vstupenky jsou v prodeji za 1 400 korun zde <<<

Jako první lze uvést například progresivně laděné Fear Factory, kteří se k velké radosti svých fanoušků probrali z agónie a zase koncertují. Milovníky čistého death metalu bezesporu nadchnou Cannibal Corpse, popřípadě finská ikona melodic death metalu Children of Bodom. Veterány zajisté potěší Sepultura nebo Napalm Death.

Brutal Assault 2008, Zdroj: flickr.com

Podle oficiálních stránek festivalu je line-up víceméně uzavřen. Poslední změnou byla výměna ruských Kypck za Barren Earth, což potěší především milovníky doomu, poněvadž tato kapela je tvořena samými velkými jmény. Tak například k mikrofonu se postaví Mikko Kotamäki, který má za sebou bohatou hudební historii, z níž se dá vypíchnout především jeho angažmá ve Swallow the Sun.

Patnáctý ročník Brutal Assault nabízí vylepšený areál

Jubilejní 15. ročník s sebou nese i signifikantní vylepšení festivalového areálu, kde budou umístěny dvě scény, více než třicet stánků s občerstvením, čtyři velké stany s nabídkou pěti druhů piva a k dispozici bude také chill-out louka, kam si návštěvníci budou moci jít odpočinout. Na této louce budou také k nalezení festivalové obchody a Horror Cinema stan, kde se budou celý den promítat krvavé hororové filmy.

Letos poprvé bude ozvučena i přírodní tribuna nabízející výhled na obě stage. Za poplatek bude také poprvé zprovozněn VIP kemp s úschovnou zavazadel, vlastní ochrankou a čistšími toaletami.

Lístky na festival Brutal Assault 2010 stojí nyní 1 400 korun a koupit je můžete online zde.

Aktuální line-up:
Afgrund, Agnostic Front, AHAB, The Arusha Accord, Aura Noir, Bal-Sagoth, Barren Earth, The Black Dahlia Murder, Bleed from Within, Bonded by Blood, Candlemass, Cannibal Corpse, Catamenia, Cock and Ball Torture, Converge, Cro-Mags, Demonic Réssurection, Despised Icon, Dewin Townsend, Devourment, Didablo Swing Orchestra, Dying Fetus, Ensiferum, Fear Factory, Gaza, Gojira, Gorgoroth, Graveworm, Gwar, Hypnos, Hypocrisy, Children of Bodom, Ihsahn, Ill Nino, Jesu, Kalmah, Kylesa, Lock Up, Lost Soul, Mavabre, Madder Mortem, Meshuggah, Mnemic, Monstrosity, Moonsorrow, My Dying Bride, Necrophagist, Napalm Death, Obituary, Origin, Proghma-C, Ragnarok, Rotten Sound, Sarke, Sepultura, Sigh, Suicidal Angels, Sybreed, Tankard, Trail of Tears, Voivoid, Watain

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Metalový festival Brutal Assault 2010 nabídne mimo jiné Children of Bodom. Lístky jsou ještě v prodeji