Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Metallica vyjíždí na turné, předprodej na Sonisphere pokračuje

Redakce

Redakce

19. 1. 2010

metallica-600x338!Vstupenky!Již tento týden zahajuje Metallica turné po Latinské Americe. Šňůra odstartuje v úterý 19. ledna v hlavním městě Peru, v Limě. Pomyslnou startovní čáru bude pro kapelu představovat vyprodaný limský fotbalový stadion, tedy 43 000 fanoušků. Na kapelu Metallica spolu s Megadeth, Slayer a Anthrax a dalšími se můžou čeští fanoušci těšit v červnu do Mimoně na festival Sonisphere, lístky lze stále ještě pořídit za 1 690 korun.

Metallica Zdroj: hardrockhideout.com

Metallica Zdroj: hardrockhideout.com

Podle dostupných informací byl první koncert lednového turné vyprodán během několika málo dnů. Metallica se dále zastaví také v Argentině, v Chile a jihoamerickou část šňůry zakončí dvojkoncertem v brazilském Sao Paulo, které navštíví více jak 130 000 lidí. V březnu pak kapela potěší uši několika set tisíc fanoušků v Mexiku, Panamě, Kostarice, Portoriku, Guatemale, Venezuele a Kolumbii.

>>> Koupit vstupenky zde <<<

V dubnu a květnu Metallica vyjede na šestnáctidenní turné po Evropě a v červnu se po dvou letech dočkají i uši českého posluchače. Metallica se zbylou trojicí tvořící velkou thrash metalovou čtyřku a s mnoha dalšími kapelami světového formátu vystoupí na festivalu obřích rozměrů 19. června 2010 na letišti v Mimoni.

Na český Sonisphere se lze ještě v tuto chvíli dostat za 1 690 korun zde. Postupně se budou ceny lístků zvyšovat. Podle pořadatelské agentury je v tuto chvíli téměř vyprodáno v severských zemích a ve Švýcarsku, a proto se ze zahraničí dá očekávat nárůst zájmu o lístky do Mimoně.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Metallica vyjíždí na turné, předprodej na Sonisphere pokračuje