Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax a další vystoupí společně v ČR!

Redakce

Redakce

15. 12. 2009

megadeth!Vstupenky!Světoznámé metalové formace v čele s Metallikou, Megadeth, Slayer a Anthrax se objeví poprvé v historii na jednom společném festivalu. Zavítají i do České republiky! Vystoupí s nimi kapela bývalých členů Black Sabbath – Heaven & Hell a další. Že ještě nemáte lístek? Kupte ho online přes Topzine.cz!

Megadeth Zdroj: HPK-Productions s.r.o.

Megadeth Zdroj: HPK-Productions s.r.o.

Na anglickém putovním festivalu Sonisphere, který letos poprvé zavítá i do České republiky, vystoupí také kapela Megadeth. Díky tomu nás čeká zatím nevídaná událost: Velká thrash metalová čtyřka během jednoho dne vystoupí na jednom pódiu! Již potvrzenými kapelami totiž jsou Metallica, Slayer a Anthrax. V tuto chvíli tedy nic nebrání festivalu Sonisphere vstupu do české hudební historie a do hudební historie vůbec, protože na jedné scéně Velká čtyřka doposud pohromadě nestála. Celá akce se odehraje 19. června 2010 na letišti u Mimoně.

>>> Koupit vstupenky zde <<<

Kromě Metallicy, Slayer, Anthrax a Megadeth jsou potvrzenými účinkujícími také kapely Mastodon a Heaven & Hell, které Velkou čtyřku žánrově skvěle doplňují.

Na letišti u Mimoně tak 19. června 2010 proběhne hudební show, která bude svátkem pro všechny milovníky tvrdé rockové muziky a metalu. Festival bude mít dvě velká pódia a také jednu talent stage, na které se představí i české kapely. Lístky na festival jsou v předprodeji od 11. prosince 2009 limitované edici za 1 690 korun a koupit je můžete už nyní zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax a další vystoupí společně v ČR!