Metalfest 2011: Skupina Accept pokřtila v plzeňské zoo žirafy

foto Accept!Exkluzivně!Letošní ročník Metalfest Open Air v Plzni zahájila netradiční událost. Před třemi hodinami pokřtili členové skupiny Accept mláďata žiraf, která dostala jména Bořek a Lex. Topzine.cz vám přináší exkluzivní fotografie.

foto Accept
Němečtí Accept křtili žirafy v plzeňské zoo, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Spojení Metalfestu a zoo Plzeň dostalo novou tvář. Letošní festival se stává partnerem zoo a věnuje 100 tisíc korun na chov žiraf. Při té příležitosti se ujala křtu obou mláďat heavy metalová sestava z Německa Accept, která je zároveň headlinerem letošního Metalfest Open Air.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/2011_06_03_accept_krest_zoo/]

Kmotry přivítal v pátek 3. června humorný a hovorný ředitel zoo Ing. Jiří Trávníček krátce po půl druhé po obědě. Accept vtipně přejmenovali žirafáky Bořka a Lexu na Bolka a Lolka, připili si, ochotně pózovali a podepisovali se přítomným novinářům. Na závěr si měli ještě možnost pohladit obrovského nosorožce.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Eva Makovská
Pro Topzine pracuje od listopadu 2010 ale focení se neprofesionálně věnuje již řadu let. Během studia na střední škole navštěvovala fotokroužek se zaměřením na zpracování klasické fotografie.Před šesti lety začala fotit na digitální zrcadlovku, absolvovala několik kurzů a workshopů v Institutu digitální fotografie, příležitostně se účastní veřejných setkání a besed s profesionálními fotografy - jejich rady a zkušenosti doplňuje četbou knih a časopisů o fotografování. A samozřejmě fotí a fotí....

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*