Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Metal Gear Solid a Castlevania v hledáčku filmařů!

Redakce

Redakce

19. 11. 2009

MGS_CastlevniaUpírská sága o rodu Belmontů a špionážní akce ze supermoderní nukleární základny se dočká zfilmování!

Solid snake konečně na plátnech kin?, Zdroj: evanburchfield.blogspot.com

Solid snake konečně na plátnech kin? Zdroj: evanburchfield.blogspot.com

Paul W.S. Anderson, muž za Resident Evil: Afterlife, má v plánu pokračovat s natáčením filmů podle herních předloh. Jeho kolega v Resident Evil, Jeremy Bolt, nedávno oznámil tisku, že po Třech mušketýrech se chystají další dva filmové projekty.

Podle Bolta bude James Wan režírovat snímek Castlevania a jeho jméno bylo uvedeno i ve výběrovém řízení pro Metal Gear Solid.

Castlevania, založená na stejnojmenné videohře, vypráví o Transylvánském rytíři, který vede své muže do gotického hradu, který jim má posloužit jako úkryt před Turky. Armáda však brzy zjistí, že hradu ve skutečnosti vládne hrabě Dracula. Paul W.S. Anderson má být jak režisérem, tak scénáristou.

Příběh Metal Gear Solid, podle série her od Konami, je zaměřený na vojáka-veterána Solid Snakea. Ten infiltruje raketovou základnu a snaží se zamezit hrozbě od Foxhound, skupiny odpadlíků speciálních jednotek. Přitom má za úkol osvobodit dvojici rukojmích. Do role  producenta je obsazen Michael De Luca a film má přijít do kin v roce 2012.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Metal Gear Solid a Castlevania v hledáčku filmařů!