Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Melu Gibsonovi se přestává dařit – nejprve soud, nyní konec spolupráce s WME

Redakce

Redakce

11. 7. 2010

Mel GibsonAgentura William Morris Endeavor Entertainment (WME) přestala spolupracovat s Melem Gibsonem. Začátkem tohoto týdne sdělila zástupcům herce, že jej již nebude zastupovat. Partner agentury WME Ari Emanuel již dříve Gibsona kritizoval za jeho antisemitské poznámky.

Mel Gibson

Mel Gibson, Zdroj: westlord

Jediným důvodem, proč agentura Gibsona dosud zastupovala, byl podle obeznámených zdrojů jeho dlouholetý agent Ed Limato, pro kterého byl Mel Gibson velmi důležitý a údajně jej bral jako svého syna. Spolupracovali spolu 32 let.

Ed Limato však začátkem července zemřel a Gibson tak přišel o svého zastánce. Jeden z vedoucích pracovníků studia dokonce prohlásil, že by se raději zasnoubil s Lindsay Lohan, než mít co do činění s ním.

Završily se tak Gibsonovy potíže, které se vystupňovaly v posledních týdnech, kdy byl obviněn z bigotních výpadů a objevily se zprávy, že je vyšetřován kvůli napadení své bývalé přítelkyně.

Ruská zpěvačka Oksana Grigorieva, s níž Gibson adoptoval dceru Lucii, nahrávala telefonáty se svým teď již ex-přítelem. Nyní je předala médiím. Podle stránky Radaronline.com zde Gibson nadává Grigorievě a říká jí, že si „zasloužila být zbita, protože mu nedovolovala být dost s jejich dcerou a ničila mu kariéru“. Kdo ví, jestli si tu kariéru ale neničí sám…

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Melu Gibsonovi se přestává dařit – nejprve soud, nyní konec spolupráce s WME