Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Měly bychom velký klitoris lítostivě krýt?

Redakce

Redakce

12. 5. 2011

Ó, můj velký klitorise! Byl jsi pro mě velká tíseň. Dnes chápu výhodu velikosti. A sic user (čti jůzr, ne user) mužského pohlaví nepotřebuje již ke svému hledání GPS zařízení první jakosti. To si můžeme konečně odpustit.

Věřte nebo ne, před tímto článkem většina redaktorů úhybně manévrovala. Z vlastního popudu jsem chtěla  odejmout prokletí z tohoto tématu a nonšalantně setřít prach z jeho zapomenuté fajl-složky. Není přeci třeba se bát velkých klitorisů, že? Nebo snad ano?

Hledání informací, popř. všeříkajících no to snad ne obrázků, jsem započala na webových stránkách s videi, které jsou přístupné mládeži, která dovršila osmnáctý jalový rok. Po zadání onoho magického podstatného a přídavného jména do vyhledávače na mě vyskočilo video s kulturistkou. S mírnou obavou a jedním okem zakrytým jsem klikla na tlačítko PLAY. A že si teda ta maskulinní žena v létech se svým klitorisem hrála, panečku! Respektive střídavě s bicepsovou princeznou číslo dvě. Druhá herečka, pravděpodobně maďarského původu, klikala kolegyni na myšku jako o závod.

Ponechme akt aktem. Zaměřme se raději na velikost váčku jejího poštěváčku. Vzhledem k pohybům úst dívky číslo dvě přípomínal ten ubohý klitoris jakýsi mini-minipenis. Kdo ví, co ta paní Činka polykala za prášky.

Jízda na steroidech udělá s člověkem divy. Zdraví prospěšné to rozhodně není, to uznejte. V závislosti na pohlaví nám se steroidy něco roste, nebo něco mizí. V tomto štýlu pokračovala i další videa. A aby toho nebylo málo, slečny si své chlouby dokonce zvětšily speciální vakuovou pumpou. Poté jsem měla pocit, že se dívám na mužské přirození.

Muže velký klitoris vzrušuje!

Vraťme se k tomu podivnému výrůstku. Klitoris gigantických rozměrů může být někdy pro muže dokonce přitažlivější než v případě obyčejného malého mrzáčka. Neměla jsem dostatečný prostor pro sociologický průzkum, proto se nemůžeme bavit o konkrétních číslech, ale na světě se jistě najde pár procent mužů, kteří by za velký klitoris platili zlatem. Vždyť pohyb tematických porno videí na internetu nám dokazuje, že takoví giga-klitoris-milovníci opravdu existují. Proti gustu žádný dišputát.

Ženy, leč se studem hlubokým jak Mariánský příkop, se občas svěří svým přítelkyním či anonymně na internetu, že mají o centimetry masivnější klitoris, než udává norma (samozřejmě). Lidi jsou posedlí tím pojmem norma. Co je však opravdu běžné, obyčejné, přirozené? Absolutně zbytečně se snažíme sami sebe zaškatulkovat .

Nemáte se za co stydět!

A místo toho, abychom si vážili každé anomálie, která nás zhmotňuje do bytosti originální, upadáme v dilema, zda jít či nejít na plastickou operaci. Následně nás zavalí trudomyslnost. Lehce se tak dostáváme k opravdu zhoubné chorobě, kterou lze léčit pouze veselou národní písní a skleničkou dobrého vína.

Zbavit se té velikosti? A proč?

Květinky, Květy, mějte rády svá orgasmická pouzdra. Mužova ruka šátrá, tápe. Ženská ruka nikdy nezklame. Znáte to. No, všimněte si samotného slova ONAnie. Ona se prostě sama zonanuje nejlépe. A teď si představte, že by někdo vzal nůž a bez umrtvení by vás rozřezal přesně v tom místě, kde se rodí sexuální vzrušení.

Ukrojil by polovinu ženství. Ponížil by vás v zájmu nejvyšším, v zájmu staletých tradic. Vlastní matky by vám tvrdily, že pro vás chtějí to nejlepší. Sbohem a šáteček sexuálnímu prožitku. Vítejte zdravotní problémy a palčivé bolesti.

Už chápete, proč je tak absurdní zabývat se velkým poštěváčkem? Na světě žijou národy či kmeny, které pro svůj lid obřízku znormalizovaly. Važte si tedy svých genitálií, kterým nic nechybí. Stále platí nepsané pravidlo: Lepší velký klitoris, nežli žádný klitoris.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Měly bychom velký klitoris lítostivě krýt?