Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Mejdan roku na Topzinu aneb Konec plný silvestrovských speciálů

Redakce

Redakce

31. 12. 2010

Rok utekl jako voda a je tu opět konec a s ním i silvestrovská zábava. Pokud ale ještě plán na poslední den v roce nemáte, nezoufejte! Protože i s televizí zažijete Silvestra s úsměvem od ucha k uchu. V pátek 31. prosince jsou pro vás připraveny pohádky, české klasiky, a hlavně silvestrovské speciály.

Nyní už slavná dcera slavného otce, Zdroj: TV Prima

A právě silvestrovských show na televizní obrazovce bude víc než dost. Uvidíte své oblíbené pořady, akorát v jiném kabátu. Můžete si udělat svůj soukromý Mejdan roku z obýváku se Simonou Pavlicovou, kterou můžete znát ze seriálu Ulice. Pokud ale přece jenom dáváte přednost Ordinaci v růžové zahradě, tak i ta je pro vás připravena ve speciálním vydání, kde se spolu s doktorem Mázlem, v podání Petra Rychlého, podíváte do dob socialismu.

Patříte-li spíše mezi milovníky talk show, pak i pro vás je televize tou pravou zábavou. Například s Karlem Šípem vyzpovídáte ve Všechnopárty osobnosti, jako jsou Josef Alois Náhlovský, František Ringo Čech či Jan Budař. A pokud byste se přece jen radši dívali na někoho mladšího, pak si nenechte ujít Dominiku Haškovou spolu s Martinem Dejdarem a Milošem KubištouShow Jana Krause. Pro ty z vás, kteří radši tvrdší humor, je připravena zábava v podání Michala Suchánka a Richarda Genzera v talk show Mr.GS, kde vám ve speciálním vydání ukážou dosud neodvysílané úryvky ze svých rozhovorů se známými osobnostmi.

Jestli patříte k těm, co nevynechali ani jeden díl ať Talentmánie nebo Česko-Slovensko má talent, pak i vás televize nezklame, protože jak na Nově, tak i na Primě vás čeká to nejlepší z těchto talentových show (tedy aspoň to tvůrci tvrdí).

Pokud ale máte radši klasiku a pohádky, pak si nenechte ujít hudební pohádku Princové jsou na draka, kde v hlavních rolích uvidíte Jana Čenského a Ivanu Andrlovou. Nebo klasické české filmy jako U pokladny stál…, Ať žijí duchové a Anděl na horách s nenahraditelným Jaroslavem Marvanem. Ať už si ale zvolíte plán na poslední den v roce jakýkoli, přeji vám příjemnou zábavu a šťastný nový rok 2011!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mejdan roku na Topzinu aneb Konec plný silvestrovských speciálů