Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Medvídek Pú se po 35 letech vrací na filmové plátno. Na světě je první trailer!

Redakce

Redakce

21. 11. 2010

FOTO: Medvídek Pú a přáteléAnimovaní kamarádi ze Stokorcového lesa míří do kin se zcela novým příběhem. Půjde o první film o Medvídkovi Pú za posledních 35 let, ve kterém se setkají všichni staří známí a spolu s Kryštůfkem Robinem se vydají za dalším dobrodružstvím.

FOTO: Medvídek Pú a přátelé

Medvídek Pú a jeho přátelé, Zdroj: youtube.com

Fanoušky po zhlédnutí traileru jistě zalije vlna nostalgie – Kryštůfek Robin vyhlašuje soutěž o nalezení nového ocásku pro kouzelně pesimistického oslíka Ijáčka. Do hledání se zapojí kromě hloupoučkého Medvídka Pú také energický Tygr, ustrašené Prasátko, chytrá Sova, Králík a Klokanice s malým Klokánkem.

To však nebude jediný úkol, kterému budou muset čelit. Sova vyšle celou partu na divokou výpravu ve snaze zbavit Robina falešného obvinění. Ukáže se, že tento den bude rušný i pro věčně hladového Medvídka, který má za cíl, jednoduše najít nějaký medík.

Postavu Medvídka Pú přivedl na svět anglický spisovatel Alan Alexander Milne už v roce 1926 a později byla kniha filmově zpracována studiem Walta Disneye. Disney se pro připravovaný film rozhodl zachovat klasický 2D formát, režie se ujal Stephen J. Anderson a Don Hall. Premiéra v českých kinech je plánovaná na 5. května 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Medvídek Pú se po 35 letech vrací na filmové plátno. Na světě je první trailer!