Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Max Duhamel z Kataklysm bojuje s alkoholem. Letošní Metalfest ale stihne

Sabina Jesenovská

Sabina Jesenovská

20. 4. 2013

Bubeník kapel Kataklysm a Ex Deo Max Duhamel si dává pauzu od hraní. Fanoušci, kteří se chystají na letošní Metalfest, jej však za bubny ještě uvidí.

FOTO: Kataklysm

Náhradu za Maxe Duhamela (vpravo) zatím Kataklysm nepotvrdili. Zdroj: oficiální facebook kapely

„V loňském roce jsem zápasil s mnoha problémy, ovšem tím největším byl alkohol,“ přiznal Duhamel na svém facebooku. „Došlo to až tak daleko, že když jsem přijel domů ze šňůry s Ex Deo a několik dní se snažil nepít, neobešlo se to bez trýznivých abstinenčních příznaků. Hodně jsem pohubnul a vůbec nejsem v dobré kondici.“

Bubeník byl rovněž nucen oznámit nejen to, že na čas přerušuje angažmá v obou kapelách, ale navíc počítá i se skutečností, že se nebude moct podílet na novém albu, které Kataklysm momentálně připravují. To však nic nemění na jeho přesvědčení, že i bez jeho účasti se kapele podaří nahrát prvotřídní album.

Není dosud s určitostí potvrzeno, kdo Duhamela dočasně zastoupí, spekuluje se však o jednom z bývalých bubeníků kanadských Neuraxis. Ať už to bude jakkoliv, tuzemští fanoušci Duhamela budou moci naposledy vidět 1.6. na plzeňském Metalfestu. Krátce poté hodlá nastoupit na léčení.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Max Duhamel z Kataklysm bojuje s alkoholem. Letošní Metalfest ale stihne