×
TOPZINE.cz

Max Duhamel z Kataklysm bojuje s alkoholem. Letošní Metalfest ale stihne

FOTO: Kataklysm
Náhradu za Maxe Duhamela (vpravo) zatím Kataklysm nepotvrdili. Zdroj: oficiální facebook kapely

Bubeník kapel Kataklysm a Ex Deo Max Duhamel si dává pauzu od hraní. Fanoušci, kteří se chystají na letošní Metalfest, jej však za bubny ještě uvidí.

Náhradu za Maxe Duhamela (vpravo) zatím Kataklysm nepotvrdili. Zdroj: oficiální facebook kapely

„V loňském roce jsem zápasil s mnoha problémy, ovšem tím největším byl alkohol,“ přiznal Duhamel na svém facebooku. „Došlo to až tak daleko, že když jsem přijel domů ze šňůry s Ex Deo a několik dní se snažil nepít, neobešlo se to bez trýznivých abstinenčních příznaků. Hodně jsem pohubnul a vůbec nejsem v dobré kondici.“

Bubeník byl rovněž nucen oznámit nejen to, že na čas přerušuje angažmá v obou kapelách, ale navíc počítá i se skutečností, že se nebude moct podílet na novém albu, které Kataklysm momentálně připravují. To však nic nemění na jeho přesvědčení, že i bez jeho účasti se kapele podaří nahrát prvotřídní album.

Není dosud s určitostí potvrzeno, kdo Duhamela dočasně zastoupí, spekuluje se však o jednom z bývalých bubeníků kanadských Neuraxis. Ať už to bude jakkoliv, tuzemští fanoušci Duhamela budou moci naposledy vidět 1.6. na plzeňském Metalfestu. Krátce poté hodlá nastoupit na léčení.

 

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..