Menu
TOPZINE.cz
Hudební novinky

Matt Pardus ze SuperStar vydává nový singl Express. Poslechněte si ho!

Adriana Semlová

Adriana Semlová

20. 6. 2011

FOTO: Matt PardusV letošním ročníku soutěže Česko Slovenská SuperStar se objevil nadějný zpěvák Matěj Kubec alias Matt Pardus a byl považován za nekrásnějšího muže v soutěži. Matt už nyní vystupuje a vydává další singl! 

FOTO: Matt Pardus

Matt Pardus představil nový singl, Zdroj: KaMo agency

Mladý Matt chce do budoucna dělat show, která na hudební scéně České republiky chybí. Už nyní vystupuje s taneční skupinou JUSTINCREDIBLE TEAM (JIC TEAM), která spolupracuje s českými i zahraničními interprety.
[audio:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2011/06/Matt-Pardus-Express.mp3/]

Zpěvák se do práce pustil po hlavě a už nyní si můžeme poslechnout několik Mattových skladeb. Před časem vyšel jeho popový singl Sittin´ here (Alone). Ve čtvrtek 16. června vystoupil také po boku slovenské zpěvačky Patricie Vittek v pražském klubu Fragola. Zde zazpívali společný song It´s on Tonight.

Před několika dny vyšel Mattův nový taneční singl s názvem Express, na kterém spolupracoval s producentem Ondřejem Žatkuliakem. Ten například nahrává s hvězdou minulé řady Superstar – Monikou Bagárovou. Express je přirovnáván ke stylu hudby Lady Gaga a brzy se také dočkáme nového videoklipu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Matt Pardus ze SuperStar vydává nový singl Express. Poslechněte si ho!