Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Matka zemřelé anorektické modelky Isabelle Carové spáchala sebevraždu

Nedávno jsme vás informovali o smrti anorektické modelky Isabelly Carové, která bojovala proti anorexii a věřila, že se jí z ní podaří vyléčit. Letos v listopadu bohužel podlehla zápalu plic a na následky nemoci zemřela v japonském Tokiu. Její matka se nedokázala se smrtí své dcery vyrovnat a na začátku měsíce spáchala sebevraždu.

Isabelle Carová, Zdroj: youtube.com

Isabelle Carová onemocněla zápalem plic při svém pobytu v Japonsku a byla hospitalizována v nemocnici Bichat hospital. Její zesláblé tělo bohužel nedokázalo s nemocí bojovat a ona jí začátkem listopadu podlehla. Počátkem ledna se rozhodla ukončit svůj život i její matka, která cítila za její smrt vinu.

Podle nevlastního otce Isabelly Christiana se její matka cítila za smrt své dcery zodpovědná. Domnívá se také, že došlo k pochybení a zanedbání péče ze strany nemocnice, kde byla Isabelle v době nemoci ošetřována. Carová prý v nemocnici nechtěla zůstat. Christian podal na nemocnici trestní oznámení.

V roce 2007 se stala Isabelle tváří kampaně Benettonu s názvem No anorexia a měla odradit mladé dívky od přílišného hubnutí. Modelka trpěla anorexií od svých 13 let. V době, kdy vážila nejméně, měla pouhých 25 kg při výšce 165 cm. V roce 2008 vydala knihu s názvem: Holčička, která nechce ztloustnout.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Matka zemřelé anorektické modelky Isabelle Carové spáchala sebevraždu