Matka Whitney Houston vydá knihu. Vzpomene v ní na útrapy své dcery

Matka americké zpěvačky Whitney Houston Cissy uvede na trh novou knihu s názvem Remembering Whitney. Promluvila v ní o osobním životě své dcery a zároveň vyjadřuje pochybnosti o tom, že byla skutečně dobrou matkou.

FOTO: Whitney Houston
Kniha Remembering Whitney nabízí pohled do zpěvaččina osobního života, Zdroj: myspace.com

„V den kdy Amy zemřela, mi volal můj syn,“ prozradila Cissy Houston, matka zesnulé zpěvačky. „Pořád něco mluvil a mě už začínalo rozčilovat, že jsem absolutně nechápala, co se stalo. Proto jsem se zeptala: „Umřela snad Whitney?“ Po chvilce ticha se ozvalo: „Ano mami, umřela.“

Ve svých memoárech Cissy Houston říká, že si nebyla vědoma toho, že Nippy (jak rodina Whitney Houston oslovovala – pozn. red.), začala brát drogy a propadat alkoholu, jelikož to před ní prý úzkostlivě tajila. To se zpěvačce posléze stalo osudným.

„Stále si říkám, jestli jsem jí nemohla nějak pomoci. Víte, neexistuje žádné pravidlo, kniha o tom, jak být správný rodič. Děláte jen to, co považujete za správné.“

Obavy o budoucnost dcery

Řeč byla také o ex-manželovi Whitney Houston Bobby Brownovi, který se sám potýkal s návykovými látkami a několikrát se dostal do sporů se zákonem. Z nešťastného manželství vzešla dnes již devatenáctiletá dcera Bobbi Kristina, jež dodnes nese smrt matky velmi těžce a musela být již dvakrát hospitalizována.

Cissy Houston také prozradila, že se velmi obává o svou vnučku a snaží se ujistit, že nepůjde v matčiných šlépějích. Špatný duševní stav Bobbi Kristiny by v ní totiž mohl lehce takové tendence probudit, prozatím jde však pouze o nepodložené spekulace.

[youtube_660]3JWTaaS7LdU[/youtube_660]

Whitney Elizabeth Houston byla americká popová a R&B zpěvačka. Proslavila se především písní I Will Always Love You z filmu Osobní strážce. Dne 11. února 2012 se nešťastnou náhodou utopila v hotelu v Beverly Hills poté, co si po úmorném boji s drogovou závislosti vzala dávku kokainu. Bylo jí 48 let.

Plánovaná kniha dorazí na prodejní pulty v USA 29. Ledna.

Matka Whitney Houston vydá knihu. Vzpomene v ní na útrapy své dcery
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*