Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Matějská pouť 2012 v Praze otevírá své brány. Nabízí novinky i klasiku

Redakce

Redakce

3. 3. 2012

FOTO: Atrakce Break Dance na Matějské pouti v PrazeRok co rok se na pražském Výstavišti koná Matějská pouť a ani letos tomu nebude jinak. 3. března Matějská pouť otevře pouťovou sezónu v celé Evropě a bude tu pro nás až do 22. dubna.

video
play-rounded-fill

Letošní 471. ročník nám nabídne přes 120 zahraničních i českých atrakcí. Návštěvníci se budou opět moci těšit na cukrovou vatu a perníková srdce, turecký med a další pochutiny.

Kdo má rád adrenalin, určitě ho nadchne nová atrakce Jumper maxx, která účastníky vyhazuje až 9 metrů do vzduchu. Kdo by měl strach, že by na atrakci vyhodil právě snědenou cukrovou vatu, může si jít zastřílet nebo se projet na Slow jetu. Může vás také obšťastnit Horská dráha, Break dance a snad se budete moci projet i na Labutích!

Součástí bude i speciální akce

Dne 26. března se jako každý rok pořádá Den pro zdravotně postižené děti, děti z dětských domovů a azylových domů, který je určen jen pro handicapované. Děti budou mít od 11:00 do 15:00 veškeré atrakce zdarma.

Mimo to budou ve stejném čase moci zhlédnout stálou expozici Mořský svět či vystoupení klaunů na Křižíkově fontáně. Zde se také od 15:00 chystá koncert předních českých umělců.

Nejlepší cesta do Holešovic

Pokud by si někdo nebyl jistý, je to areál Výstaviště Praha 7 – Holešovice. Blízko je stanice metra Nádraží Holešovice (linka C). Návštěvníci také mohou přijet na zastávku tramvaje Výstaviště (linka 5, 12, 14, 15, 17), odkud kdokoli, pokud má oči a uši, trefí.

Vstupné do areálu:
Út – Pá      20 korun
So – Ne     25 korun

Otevírací doba:
Út – Pá      14:00 – 21:00
So – Ne     10:00 – 22:00

Cena atrakcí:
od 30 do 120 korun

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Matějská pouť 2012 v Praze otevírá své brány. Nabízí novinky i klasiku