Menu
TOPZINE.cz
Studium

Máte chuť se vzdělávat i při práci, ale nemáte čas chodit do školy? Studujte online

Nechat všeho a usednout do školních lavic je pro většinu lidí nejen nereálné, ale už to není cesta, kterou by vůbec zvažovali. Rodinu, kariéru, volné víkendy i koníčky je ale možné skloubit se studiem MBA.

Studium MBA (Master of Business Administration) trvá pouze jeden rok a začít s tím můžete kdykoli. Business Institut nabízí výuku kompletně online. Studovat můžete odkudkoli a kdykoli, po práci, na služební cestě i mateřské dovolené, je to jen na vás. Ať už vás k touze po vzdělání vede jakákoli motivace, bude pro vás MBA studium. Během rodičovské dovolené si tak můžete nastartovat budoucí kariéru nebo se v té své aktuální posunout na vyšší pozice, samozřejmě i lépe placené.

Hlavní výhodou studia MBA propojení teorie s praxí, nečeká vás žádné učení se pouček a definic zpaměti. Vše, co se naučíte, budete moci poté aplikovat ve svém zaměstnání, podnikání. Jednotlivé programy mají různé specializace podle oblastí zaměření a můžete si tak vybrat ten, který pro vás bude přínosem. Výuku zajišťuje odborný lektorský tým. V každém oboru se setkáte se špičkami s letitými zkušenosti z malých i velkých společností.

Online MBA studium je pohodlný způsob, jak studovat v době, která vám vyhovuje s ohledem na vaše stávající pracovní povinnosti, záliby nebo režim rodiny. Výuka probíhá formou e-learningu, kdy se připojujete do virtuální učebny a nejste tak závislí termínu lektorských setkání. K dispozici máte také online knihovnu, studijní materiály, není nutné chodit do knihovny pro odbornou literaturu, vše máte k dispozici na pár kliknutí.

Titul MBA vám pomůže vyskočit na kariérním žebříčku a naučí vás mnoho nových dovedností. Na zahájení studia není nikdy pozdě – bezplatnou přihlášku ke studiu MBA můžete zaslat online a začít cest za lepší kariérou třeba ještě dnes.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Máte chuť se vzdělávat i při práci, ale nemáte čas chodit do školy? Studujte online