Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Masters of Rock očima návštěvníků

Redakce

Redakce

12. 7. 2009

Masters of Rock za nedlouho končí. Zeptali jsme se několika účastník festivalu, jak se jim tu líbí. Reakce byli vesměs pozitivní. Mnohým vadila zima a déšť.

Kav, 25 let

Líbí se mi tu. Nemusela by být ale taková zima, hlavně v noci jsem ve stanu celkem mrznul. Štve mě, že jsem propásl In Extremo. Teď se těším na koncert Tleskače, který za chvíli začíná.

Zela, 23 let

Z českých kapel se mi hodně líbil Fleret a Jarmila Šuláková, Six Degrees Of Separation a mrzí mě, že jsem neviděl Innocens

Zdeňa, 32 let

Hodně se mi líbil Kataklysm, už sem je viděl asi potřetí, ale jejich letošní koncert na  Masters of Rock byl naprosto fantastický. Jinak se mi líbili ještě Blind Guardian.

Katka, 22 let

Nejvíc luxusní byli Edguy. Dobrý byl Tleskač. A určitě už nikdy nepůjdu na koncert brazilských Shaman, taky od Nightwish jsem čekala lepší výkon. Jinak mi trochu vadí, že je tu taková zima. Jsem kvůli tomu nemocná.

Michael, 24 let, Německo, Frankfurt

Jsem tu letos už po několikáté a moc se mi tu líbí. Jen by nemusela být včera v noci taková zima. Poslouchám hlavně death metal a přijel jsem si poslechnout Death Angel, Kataklysm. Líbili se mi ale i čeští Tleskač, nikdy dřív jsem je neslyšel, jejich koncert byl super. Loni mě překvapili vaši Arakain, ti byli skvělí.

Fragor, 26 let

Až na Nightwish, kteří mě strašně zklamali, jsem s tímto festivalem spokojený. Mezi mé favority určitě letos patřili In Extremo a Korpiklaani, dobří byli Rage a Tleskač, vadí mi ale, že nezahráli Indiánskou. Na tu jsem se fakt těšil. Taky mi vadí ta zima. Naštěstí teď zrovna svítí slunce a je konečně teplo.

Jürgen, 30 let, Německo

Celkem pohodový festival. Chutná mi vaše pivo a zmrzlina.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Masters of Rock očima návštěvníků