Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Masters of Rock 2014 uvítá kapely Sabaton a Stryper. Prvně dorazí i Bach

Redakce

Redakce

27. 11. 2013

Vizovický hudební festival Masters of Rock zná pro příští ročník jména prvních účinkujících. Objeví se mezi nimi například švédští metalisté Sabaton, kanadský vokalista Sebastian Bach, skotští The Exploited anebo kapela Korpiklaani.

FOTO: Sebastian Bach

Sebastian Bach. | Foto: Clay Patrick McBride, zdroj: facebook.com

K oficiálnímu vyhlášení interpretů došlo na zimní obdobě MoR v sobotu 23. 11. ve Zlíně. Akce proběhla již podeváté a svým vystoupením ji otevíral bývalý kytarista skupin Arakain a Kreyson Daniel Krob. Největšími lákadly pak byla jediná letošní zastávka finské formace Children of Bodom v Česku či koncert americké kapely Kamelot.

„U Sebastiana Bacha půjde o první vystoupení na festivalu vůbec, pokoušeli jsme se o něj tři roky a klaplo to až teď,“ říká ředitel pořádající agentury Pragokoncert Jiří Daron. „Tahákem bude rovněž vystoupení Sabaton, kteří představí nové album, kde je také písnička vytvořená přímo pro fanoušky Masters of Rock,“ slibuje.

Jandovou a Toužimského doprovodí orchestr

Mezi dalšími potvrzenými jmény se objevili američtí Stryper či českému publiku dobře známí Korpiklaanni. Line-up by měli tvořit i dříve avizovaní Helloween, Unisonic, skotští punkeři The Exploited a Marta Jandová, která spolu se zpěvákem Arakain Janem Toužimským vystoupí společně se zlínskou filharmonií.

Masters of Rock se profiluje jako největší rockový open-air festival v ČR s mezinárodní produkcí. Potvrzují to statistiky návštěvnosti, které uvádějí přes 20.000 návštěvníků ze všech koutů světa.

V pořadí 12. ročník rockových oslav se uskuteční v červenci na svém tradičním místě konání ve Vizovicích u Zlína.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Masters of Rock 2014 uvítá kapely Sabaton a Stryper. Prvně dorazí i Bach