Menu
TOPZINE.cz
Šperky a módní doplňky

Masivní prsteny letos vévodí ze všech doplňků

Redakce

Redakce

7. 10. 2010

FOTO: PrstenySnad každá z nás chce být zajímavá a něčím výjimečná. Nápomoci nám k tomuto nelehkému úkolu může tak jednoduchá věc, jako je prstýnek. A ne jen ledajaký, dnes budeme totiž mluvit výhradně o velkých a masivních prstenech. Pojďte se s námi přesvědčit o nezbytnosti tohoto doplňku.

FOTO: Prsteny

Zdroj: New Yorker

Nosí je kdekdo. Prsteny jsou jedním z nejrozšířenějších doplňků, které na světě existují. Módní svět ale již několik sezón prosazuje prsteny masivní a výstřední. Jaký fashionista by jim vůbec mohl odolat, když je na trhu tak velký výběr. Velké prsteny milují všichni. Herci, umělci, stylisti i nákupčí. Jednoduše všichni, především ti, kdo chtějí být zajímaví.

Tento zdánlivě malý předmět funguje jako kouzelná hůlka, která celý váš styling dovede k dokonalosti. Hlavní je si zapamatovat, že všechna síla je v jednoduchosti. Aby krása vámi zvoleného šperku vynikla a nepřebíjela se něčím jiným, doporučuje se ostatní nápadné doplňky ponechat doma. Nebo je alespoň nedávat moc blízko k sobě.

FOTO: Masivní prsteny

Nejrůznější podoby prstenů, Zdroj:liveinternet.ru

Pozor si dejte i na celé soupravy nebo dárkové sety, které obsahují náušnice, náhrdelník, náramek a prsten. Na speciální příležitost a do vhodné společnosti se hodí, to beze slov. Ale nosit tyto komplety ve všední den, to se již považuje za přežitek. A i na červeném koberci uvidíte zřídka šperky obalené celebrity.

Když si nejste jistí kombinací, tak pravidlo méně je více vám přijde na pomoc. Volte třeba výrazný prsten a náušnice. Výrazný náhrdelník doplňte malými náušničkami (nebo si je neberte vůbec) i méně výraznějším prstenem apod.

FOTO: Prsteny

Zdroj: Topshop.com

Koupit si výrazný a masivní prsten můžete dnes téměř kdekoliv. V nejběžnějších obchodních řetězcích, v buticích s oblečením, drahých klenotnictvích i designových studiích. Pokud si ale stále nevíte rady a nemůžete nikde najít ten pravý, tak si ho nechte vyrobit na zakázku podle vlastních návrhů. Aspoň budete mít jistotu, že máte jediný exemplář na světě.

Tvary a materiály si můžete také přizpůsobit vlastnímu vkusu. A nosí se prsteny stříbrné (napodobenina), zlaté (napodobenina), dřevěné, ze žlutého kovu a plastu (mašle, růže). A také takové prsteny, které vypadají jako pro šlechtičny, s nádechem pradávné historie.

FOTO: Prsteny

Zdroj: Topshop.com

U bižuterie milé překvapí cena, díky které můžete prstenů koupit hned několik, a hlavně je stále více trendy! Je velice rozmanitá, prodává se ve specializovaných obchůdcích i na internetu. A na výběr máme opravdu široký sortiment. Však dávejte pozor, aby nepůsobila lacině nebo vulgárně (pozor u výběru prstenů s kameny).

Jedním z nedostatků však může být její kvalita, ta je ale kompenzovaná právě tou nižší cenou. Proto doporučuji si takovéto prsteny před mytím rukou sundat, zbytečně je nenamáčet, aby neslezla barva a kov nezčernal. A doma bižuterii ukládejte zvlášť, aby vám naopak nezčernaly stříbrné šperky a ona neztratila svůj lesk.

FOTO: Prsteny

Zdroj: Topshop.com

Velkou oblibou se masivní prsteny těší u světoznámých stylistů a jejich klientů. Například taková Rachel Zoe zařadila prsten do povinné výbavy každé ze svých zákaznic. Mischa Barton, Nicole Richie, Anne Hathaway a spousta jiných hvězd si pořídila a poslušně nosí tento nápadný doplněk.

Nebuďte tedy pozadu a vydejte se na pouť za tím vaším vysněným prstenem. Určitě této investice nebudete litovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Masivní prsteny letos vévodí ze všech doplňků