Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Mary Elizabeth Winstead bude první dámou upírského prezidenta Lincolna

Redakce

Redakce

3. 3. 2011

Mary Elizabeth Winstead, že vám tohle jméno nic neříká? Pak je na čase tuhle americkou šestadvacetiletou herečku poznat. Protože právě ona se stane příští rok první dámou v hororovém snímku Abraham Lincoln: Vampire Hunter.

Mary Elizabeth Winstead v Nezvratném osudu 3, Zdroj: distributor filmu

Zatím jsme ji mohli ale vidět ve filmech jako Kruh 2, Nezvratný osud 3, Smrtonostná past 4 nebo v Tarantinovce Grindhouse: Auto zabiják. A právě díky těmto filmům si tahle kráska, patřící mezi stovku nejkrásnější žen planety, vysloužila přezdívku Vřískající královna.

Začínala sice jako baletka v prestižní Joffreyho škole v New Yorku, ale herectví v jejím životě nakonec vyhrálo, a tak jsme ji už v deseti letech mohli vidět v první roli v televizním seriálu Dotek anděla.

Příští rok ji ale čeká velká role první dámy šestnáctého prezidenta Spojených států amerických Abrahama Lincolna v podání Benjamina Walkera. A že se můžeme těšit na pořádnou dávku napětí, je jasné už teď. Ve snímku se to totiž bude hemžit samými upíry a právě jeden z nich připraví i malého Lincolna o matku, ten však přísahá, že za ni bude bojovat, a všem upírům vyhlásí pomstu.

Abraham Lincoln: Vampire Hunter

Horor / Thriller
USA, 2012

Režie: Timur Bekmambetov
Hrají:
Benjamin Walker, Anthony Mackie, Dominic Cooper, Mary Elizabeth Winsted

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mary Elizabeth Winstead bude první dámou upírského prezidenta Lincolna