Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Maroon 5 pohoršují MTV novým singlem Misery

Sabina Jesenovská

Sabina Jesenovská

22. 9. 2010

Historie této skupiny se datuje od roku 2002. V té době se Maroon 5 sebevědomě vydrápali na vrcholy hitparád živoucím hitem This Love a posléze romantickou baladou She Will Be Loved. K jejich diskografii se často přičítá i deska z roku 1997 s názvem The Fourth World, tu však kapela vydala ještě pod svým prvotním jménem Kara’s Flowers. V tomto období ale skupina nezaznamenala velké ovace.

Maroon 5 natáčení klipu Misery, Zdroj: maroon5.com

Natáčení klipu Misery, Zdroj: maroon5.com

Na letošní rok chystají Maroon 5 vydání svého oficiálně třetího řadového alba, Hands All Over. Desku můžete poprvé vidět na prodejních pultech 21. září. Již je uveřejněn i svérázně surrealistický obal alba, který na vás vykoukne jako první na oficiálních stránkách kapely. První ochutnávkou je singl Misery podporovaný svérázným klipem, jehož autorem je Joseph Kahn. Hlavní role ve videoklipu připadla nepřekvapivě frontmanu Adamu Levineovi a postavu svůdné vražedkyně ztvárnila ruská modelka, současná Adamova přítelkyně, Anne Vyalitsyna. Klip se odehrává v prostředí připomínajícím počítačovou hru GTA. Zvláštním způsobem je zde použito fyzické násilí jako metafora k psychickému, o kterém skladba Misery pojednává.

Již nyní se pilně pracuje na klipu k druhému singlu Give a Little More, který režíruje Paul Hunter. A nám nezbývá než čekat a hádat, zda bude opět tak osobitý, že k němu bude mít MTV výhrady, či Maroon 5 překvapí zase něčím jiným… Fotografie z natáčení jsou již uveřejněny na oficiálních stránkách.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Maroon 5 pohoršují MTV novým singlem Misery