Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Marilyn Monroe ožije! Ve filmu ji ztvární Michelle Williams

Monika Bukáčková

Monika Bukáčková

11. 10. 2010

Michelle Williams ztvární v nově připravovaném snímku Simona Curtise sex-symbol minulého století, Marilyn Monroe. Film zmapuje týden v životě světoznámé herečky a ikony.

Marilyn Monroe Zdroj: theaustralian.com.au

Michelle Williams, třicetiletá talentovaná hvězda známá z filmu Prokletý ostrov nebo Zkrocená hora, který jí vynesl nominaci na Oscara, se představí jako Marilyn Monroe po boku britských hvězd jako Kenneth Branagh, Julia Ormond nebo Judi Dench.

Útěk do Londýna

V polovině 50. let uprchla herečka z holywoodské rutiny do Londýna, aby natočila svůj další film. O jejím pobytu v Británii bude vyprávět snímek My week with Marilyn.

Na filmu se podílí i britský herec Derek Jacobi a mladé hvězdičky Dominic Cooper a Emma Watson, známá především jako Hermiona ve filmech o Harrym Potterovi.

Michelle Williams jako Marilyn Monroe

Spolupráce mezi BBC Films, Trendmark Films a Weinstein Company je již v plném proudu. Natáčet se bude v britských Pinewood Studios.

My week with Marilyn je již druhým plánovaným projektem inspirovaným hereččiným životem. Australanka Naomi Watts si zahraje Marilyn ve filmu Blonde, který bude natočen na motivy fiktivní biografie známé herečky od amerického spisovatele Joyce Carola Oatese.

I když od smrti slavné Marilyn Monroe uplnyulo 40 let, zůstává stále největší světovou ikonou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Marilyn Monroe ožije! Ve filmu ji ztvární Michelle Williams