Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Mariah Carey oblékla nové CD do houpavého soulu

Michaela Hellerová

Michaela Hellerová

17. 12. 2009

"Mariah Carey". Zdroj: bontonland.cz"Své dvanácté album Memoirs of an Imperfect Angel Mariah oblékla do soulového rytmu. Je plné zamilovaných písniček nebo dojímajících songů o rozchodech.

"Mariah Carey. Zdroj: wikipedia.cz"

Mariah Carey. Zdroj: wikipedia.cz

V některých písních zní auto-tune efekt, který spíš Mariah Carey škodí, než aby jí přidal na kráse. Sama Mariah má velmi vysoký hlas, proto je jeho použití zbytečné.

Americký r´n´b a soulový rytmus zahalují celé album do ryze ženského upotřebení. Hodí se tak do kadeřnictví nebo wellness center. Jeho uklidňující hudba určitě zlepší náladu všem návštevnicím. Mužům bych ho však nedoporučovala.

Album předznamenal singl Obsessed, který Mariah vyslala do světových hitparád, jenže se úplně vytratil z tabulek hodnocení… Zůstává stejný jako všechny ostatní. Mírně dráždivý, svádivý až naivní.

Celá deska působí podbízivě stejně jako obal, kde Mariah pózuje v mokrém tričku i spodním prádle. Houpe se ve svém oblíbeném stylu a ukazuje tím svojí ženskost. Takto si vydláždila cestu k pochopení celého alba.

Mariah má kvalitní hlas, ale songy by měla promýšlet lépe, aby v nich její zpěv zářil!

Mariah Carey –  Memoires of an imperfect Angel

Vydáno: 25. září 2009

Celkový čas: 45:4O

Sklady: Betcha gon´know  (the prolouge), Obsessed, H. A. T. E. U., Candy bling, Ribbon, Inseparable, Standing o, It´s a wrap, Up out my face, Up out my face (the reprise), More than just friends, The impossible, The impossible (the reprise), Angel (the prelude), Angels cry, Lauguishing(the interlude), I want to know what love is, Cahill radio mix, Seamus Haji and Paul Emanuel radio edit, Jump smokers radio edit, Friscia and Lamboy radio mix

Vydalo: Universal Music

Hodnocení: 3***

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mariah Carey oblékla nové CD do houpavého soulu