Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Mariah Carey málem porodila na nesprávném nemocničním oddělení

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

4. 5. 2011

FOTO: Mariah CareyMariah Carey nedávno porodila v losangeleské nemocnici dvojčata. Její manžel Nick Cannon byl ale tak nervózní, že ji odvezl na špatné oddělení.

FOTO: Mariah Carey

Mariah Carey, Zdroj: mariahcarey.com

Zpěvačka a herečka Mariah Carey se stala poprvé matkou, když porodila krásná zdravá dvojčata. Ani tato šťastná událost ve zpěvaččině životě ale neproběhla úplně hladce. Cestou do nemocnice byla Mariah velmi klidná a vyrovnaná. Myslela si totiž, že jde jen o planý poplach. To se však již nedalo říct o jejím partnerovi, který byl tak nervózní, že po příjezdu do nemocnice netrefil ani na správné oddělení.

Poté, co Nick zaparkoval a pomohl své ženě vystoupit z auta, automaticky vyrazil špatným směrem. Naštěstí si ho ale všimla sestra. Když viděla těhotnou ženu a Nickův vystrašený obličej, vše jí bylo okamžitě jasné a s úsměvem je nasměrovala na opačnou stranu.

„To je úplně jako z I Love Lucy (americký sitcom, pozn. redakce),“ řekl s úsměvem Nick směrem k sestře, která mu musela ukázat správnou cestu na porodní.

Ačkoli cesta na nemocniční lůžko neproběhla úplně bez komplikací, porod již měla ve své režii pouze Mariah, která věděla přesně, co dělat. Nejprve přišla na svět holčička a až poté její bratr. Zpěvačka si dokonce dovedla porod i výtečně načasovat. Dvojčata se totiž narodila přesně v den čtvrtého výročí svatby svých rodičů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mariah Carey málem porodila na nesprávném nemocničním oddělení