Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Mariah Carey bude mít dvojčata

Klára Manfrinová

Klára Manfrinová

19. 12. 2010

FOTO: Mariah CaryZpěvačka Mariah Carey se svým manželem potvrdili to, co si někteří mysleli. Tento pár nečeká jedno dítě, ale rovnou dvě. Jako první se tuto zprávu dozvěděl americký prezident Barack Obama s manželkou Michelle.

FOTO: Mariah Carey

Budoucí maminka Mariah Carey, Zdroj: oficiální stránky zpěvačky

Radostnou zprávu, že čeká zpěvačka a herečka Mariah Carey dítě se svým manželem Nickem Cannonen, se lidé dozvěděli už v říjnu. V listopadu Mariah o svém dítěti promluvila v množném čísle a to vyvolalo spekulace, jestli náhodou nečeká dvojčata. Ani jeden z dvojice se ovšem k téhle zprávě nevyjádřil, a tak pochybnosti zůstaly. Až do tohoto týdne.

Během natáčení pořadu Vánoce ve Washingtonu se manželé Obamovi Mariah zeptali: „Tak co čekáte? Budou to dvojčata?“ Kvůli doporučení lékařů Mariah s Nickem na tyto otázky neodpovídali, ale jak se vyjádřil Nick: „V tom vzrušení ji přemohly emoce a řekla prezidentovi a první dámě, že skutečně čekáme dvojčata.“

Krom toho Cannon, jak sám prozradil, tak trochu za zády své manželky sdělil tuto novinku posluchačům rádia. „K tomu, abychom měli já a má žena svůj život, musíme být otevření a sdílet věci s vámi a být upřímní. Ani jsem své ženě neřekl, že to chci udělat. Nejspíš na mě bude ječet, že mi to nedovolila… Čekáme dvojčata!“ Tahle zpráva se ovšem objevila až poté, co to Mariah řekla prezidentovi a první dámě.

Zatím probíhá těhotenství bez komplikací. „Ultrazvuk potvrdil, že jsou dvojčata zdravá,“ řekl nastávající táta. Mariah se pokoušela otěhotnět již několikrát, dokonce jednou i potratila. Také z toho důvodu se není čemu divit, že se zveřejněním zprávy o svém těhotenství a především o dvojčatech, tak dlouho otáleli.

Čtyřicetiletou zpěvačku, textařku a herečku lze v posledních dnech slyšet ve spojení s již legendárním vánočním hitem All I want for Christmas Is You, který vydala na svém albu v roce 1994. Zahrála si také v několika filmech a na svém kontě má řadu hudebních CD, DVD i spoustu hudebních ocenění. Například za nejprodávanější vánoční album na světě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mariah Carey bude mít dvojčata