Manželská dvojice píšící jako Lars Kepler navštívila Prahu

FOTO: Lars Kepler!Fotogalerie!Švédská manželská dvojice Alexandra Coelho Ahndorilová a Alexander Ahndoril, píšící pod pseudonymem Lars Kepler, minulý týden přijela do Prahy.

FOTO: Lars Kepler
Manželská dvojice známá jako Lars Kepler podepisovala své knihy v pražském Luxoru, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Po úspěšném bestselleru Hypnotizér tentokrát představili knihu o monstrózním zločinu Paganiniho smlouva. U příležitosti jejího vydání v českém překladu Lars Kepler uspořádali besedu a autogramiádu v Praze hned dvakrát – 4. října v Café Louvre na Národní třídě a 5. října v Paláci knih Luxor.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/2011_10_05_lars_kepler/]

Alexandra Coelho Ahndorilová prozradila, že v minulém týdnu s manželem odevzdali již třetí rukopis nakladateli. Zmínila se o vztahu k Praze a o tom, že i jeden z hrdinů knihy z Prahy pochází. Na to se pustili ihned do podepisování, fronta byla opravdu obrovská. Zajímavostí je, že oba manželé se podepisovali levou rukou.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Eva Makovská
Pro Topzine pracuje od listopadu 2010 ale focení se neprofesionálně věnuje již řadu let. Během studia na střední škole navštěvovala fotokroužek se zaměřením na zpracování klasické fotografie.Před šesti lety začala fotit na digitální zrcadlovku, absolvovala několik kurzů a workshopů v Institutu digitální fotografie, příležitostně se účastní veřejných setkání a besed s profesionálními fotografy - jejich rady a zkušenosti doplňuje četbou knih a časopisů o fotografování. A samozřejmě fotí a fotí....

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*