Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Mandrage: Už nejsme zas takový cucáci!

Redakce

Redakce

25. 11. 2009

Plzeňská partička Mandrage se stala hostem online rozhovoru na Topzine.cz. Členové kapely čtenářům odpovídali na otázky, týkající se alba Hledá se žena, které je v prodeji třetím dnem, nebo na chystaný videoklip.

Pepa Bolan z Mandrage, Zdroj: mandrage.cz

Pepa Bolan z Mandrage, Zdroj: mandrage.cz

Skupina ve středu 25. listopadu na Topzine.cz také přiznala, že na starších fotkách kytarista a zpěvák Pepa Bolan mohl někomu připadat vtipně ve srovnání s ostatními, mladšími členy, kapely. „Ale už nejsme zas takový cucáci, takže se to trochu srovnalo,“ dodali se smíchem Mandrage.

Album Hledá se žena vyšlo zhruba dva roky od debutu s názvem Přišli jsme si pro vaše děti, na kterém se objevil například singl Punk Rock Song, který byl na serveru YouTube shlédnut více než miliónkrát!  Videoklip k novému singlu byl od umístění na YouTube před čtyřmi měsíci prozatím shlédnut více než 300 000 uživateli.

Mandrage se chystají už brzy na příznivce melodického postpunku udeřit novým videem. Nový videoklip by měl být k další skladbě z nového alba. Rozhodovalo se mezi písní Mozek a Už mě víckrát neuvidíš , nakonec se plzeňská čtyřka rozhodla pro druhou píseň. Na té se kromě tradičního textaře Pepy Bolana autorsky podílel i zpěvák Víťa Starý.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mandrage: Už nejsme zas takový cucáci!