Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Mandrage se srdcem na dlani a samopalem v ruce. Koukněte na nový klip

Redakce

Redakce

10. 8. 2013

Nový klip Mandrage ostře kontrastuje se singlem, pro který je natočen. Laskavý a vůbec ne kontroverzní text je doplněn postapokalyptickým klipem, kde se kluci z jedné z nejoblíbenějších českých kapel současnosti mění ve futuristické rebely se zbraní v ruce.

FOTO: Mandrage

Plzeňští Mandrage jsou zpět s novým videoklipem. Zdroj: Universal Music

Klip k lehké letní hitovce se natáčel na začátku léta v bývalém vojenském prostoru v Milovicích. Taktovky se ujal teprve čtyřiadvacetiletý režisér Tomáš Kasal, který však v popových vodách není žádný nováček. Z jeho dílny pochází například klip ke svižnému hitu Run Run Run od Celeste Buckingham.

Členům kapely se natáčení s jejich vrstevníkem líbilo a nebrání se další spolupráci. „Natáčení s Tomášem a celým jeho týmem jsme si užili a věříme, že vnesli do našich klipů svěží vítr,“ neskrývá spokojenost bubeník Matyáš Vorda.

Deska vyjde na podzim

Nový singl je první ochutnávkou k již čtvrtému albu téhle úspěšné bandy z Plzně. „Text písně je poměrně odlehčený a dává posluchači na výběr k ucelení jeho smyslu, proto jsme se rozhodli natočit videoklip, který nevychází z reálného světa a má určitou postapokalyptickou atmosféru,“ vysvětluje kytarista kapely Pepa Bolan.

Čtvrté album čtvrté kapely na letošních Slavících vyjde během letošního podzimu a fanoušci se mohou těšit na opravdové novinky: „Doufáme, že první singl naznačuje, že nová deska bude zase zcela jiná, než všechny předchozí. Snažit se zůstat v jedné škatulce a chrlit podobné a prvoplánové hity, které se osvědčily jako úspěšné, není vůbec vzrušující,“ přiznává Pepa Bolan, který je i autorem textu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mandrage se srdcem na dlani a samopalem v ruce. Koukněte na nový klip