Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Mandrage Hledá ženu!

Redakce

Redakce

5. 2. 2010

mandrage-2Plzeňská kapela Mandrage se především v posledních několika málo měsících těší velkému úspěchu. Mladí rockeři byli nominováni na Hudební ceny Óčka 2009 v kategorii Rock. V současné době jsou díky velké přízni fanoušků katapultováni na nominaci na objev roku 2009 v hudební soutěži Žebřík časopisu Report.

Zdroj: www.mandrage.cz

Mandrage, Zdroj: archiv

Konspirace složená z Víta Starého, Pepy Bolana, Coopiho a  Matese Vordy slaví velký úspěch u fanoušků, což se neodmyslitelně podepsalo také na jejich pozici v českých hitparádách. Se svým současným klipem Už mě víckrát neuvidíš obsadili první místo v několika soutěžích.

Avšak nejen jejich současný song výrazně zamíchal pořadím nejoblíbenějších písní v rádiích a rozhlasech. Jejich první singl Hledá se žena je podle oficiálního hodnocení IFPI (mezinárodní organizace hudebního průmyslu) stále nejhranější českou skladbou na rádiových vlnách.

Právě jejich první hit je také vedl k myšlence naplánovat a uskutečnit turné pod názvem Hledá se žena. To odstartuje již 5. března v pražském Lidovém domě v Kbelích, kde zároveň proběhne křest stejnojmenného alba.

Mandrage si pro fanoušky připravila řadu překvapení. Na svých koncertech budou opravdu hledat ženu, výherkyni. Ta by posléze měla strávit s kapelou celý víkend a ve finále se zúčastnit natáčení jejich videoklipu. Jak řekl frontman kapely Víťa, během turné budou fotit dívky, ženy a slečny a o konečné vítězce rozhodnou sami fanoušci.

Sláva do hlavy zpěvákům rozhodně nestoupla. O tom svědčí i fakt, že v současnosti Mandrage pořádá benefiční turné Nejmilejší koncert pro děti z dětského domova. V rámci tohoto projektu pak konspirace vystoupí společně se skupinami O5 Radeček nebo Rybičky 48. Je na co se těšit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mandrage Hledá ženu!