Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Máme podpořit svoje obchodníky – ale kdo podpoří nás?

Nejrůznějších výzev je v poslední době doslova plný internet. Postarejte se o to, aby přežil váš kadeřník, kosmetička, oblíbený obchod, kavárna, bistro… A dalo by se ještě pokračovat. Svůj díl se snaží ukrojit také nejrůznější festivaly a další akce, jejichž konání nebylo díky epidemiologické situaci možné.

S trochou nadsázky by se dalo říct, že ještě nikdy nebyl lepší čas pro projevení nějaké té solidarity nebo přispění na charitu. Jak však rozdávat, pokud jednoduše nemáme z čeho? Kdo podpoří všechny mámy a táty od rodin, kteří přišli o mnohdy značnou část svého výdělku? Na takový program bohužel žádná vláda nemyslí, a tak nezbývá, než si pomoci vlastním silami.

Najděte ty nejvýhodnější akce ve svém okolí

I když jsme v době největší krize většinu nákupů přesunuli do kolonky „zbytné“, začíná se značná část z nich pomalu ale jistě vracet do polohy „už by bylo třeba.“ A to nepočítáme nejrůznější bleskové nákupy, zaviněné nějakou poruchou či akutní potřebou. Protože nová lednice jednoduše nepočká a oprava automobilu, nezbytného pro ježdění do práce, také ne.

Naštěstí si lze naprostou většinu nákupů šikovně naplánovat tak, aby vás ve výsledku nestály více, než je nezbytné. Musíte se však konečně oprostit od tradičních papírových letáků a vsadit na modernější metody.

Nakupování on-line má své jednoznačné výhody

Stejně, ne-li mnohem lépe, vám totiž dokáže posloužit nákup on-line. Mnozí v něm vidí zejména úsporu svého času. Vždyť i velký nákup pro celou rodinu objednáte v čase, který byste jinak strávili pouhou cestou do obchodu. Ušetříte tak za benzín, nepodlehnete nejrůznějším lákadlům, umístěným mezi regály, apod.

Samozřejmostí je také okamžité porovnání parametrů všech poptávaných výrobků – a to včetně jejich ceny. Už nikdy tak nenaletíte obchodníkům a jejich falešným výprodejům. Sleva 90 % z ceny, za kterou zboží nikdy ani nešlo do prodeje? Ani náhodou.

Pestrý sortiment vám umožní nákup bez kompromisů

Další velkou výhodou nákupu skrz internetové obchody je široký výběr sortimentu. To, co by kamenný obchod ani nevměstnal do regálů, máte v pečlivě tříděných kategoriích před sebou jako na dlani. Už nikdy tak nemusíte kupovat výrobek, který vám vyhovuje jen napůl.

Můžete si tak dovolit si i „trochu vymýšlet“ a vybrat třeba ideální odstín taburetu do vašeho obývacího pokoje nebo sladit oblečení všech členů rodiny. Už nikdo se nemůže vymlouvat na to, že nerad nakupuje.

Ušetříte hned dvakrát

Naskakuje vám husí kůže při představě dalšího odpoledne, stráveného v obchodech? Existuje přece tolik zajímavých věcí, které byste mohli dělat místo toho. Například trávit čas s dětmi, udělat si chvilku na svou oblíbenou knížku nebo jen tak vyrazit s přáteli třeba do cukrárny či kavárny. Nakoupit můžete totiž opravdu kdykoli – ve vaně, cestou autobusem do práce či o polední pauze.

Šetříte tak svůj čas. A jak ulevit i peněžence? Vsaďte na vyhledávání těch nejvýhodnějších slevových kódů a kupónů. A kde? Vždy tam, kde ručí za jejich platnost (a vám se tedy nestane, že po jejich uplatnění se vám nákup nezlevní ani o korunu). Mezi TOP odborníky v této oblasti patří například Buykers.com. Stačí se povídat na pestrou paletu obchodů, s nimiž spolupracuje https://buykers.com/cz/obchody.

Pro uplatnění kuponů navíc není nutná žádná registrace, vložení e-mailu či cokoliv podobného. Jen zkopírujete slevový kód nebo kliknete na aktuálně výhodnou nabídku, která vás přenese přímo do vybraného e-shopu. Vyberte si e-shop v některé z kategorií podle toho, co zrovna sháníte. Knihy, nábytek nebo třeba oblečení? Tady si určitě přijdete na své.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Máme podpořit svoje obchodníky – ale kdo podpoří nás?