Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Make-up podle Angeliny Jolie. Kočičí oči musíte natrénovat

Redakce

Redakce

9. 3. 2012

FOTO: Angelina JolieNaučte se make-up podle sexy herečky Angeliny Jolie krok za krokem. S naším návodem to zvládnete pomocí jednoduchých triků.

FOTO: Angelina Jolie

Angelina neodložila charakteristický make-up ani na letošních Oscarech., Zdroj: youtube.com

Jaké tajemství skrývá nejobdivovanější herečka a manželka Brada Pitta? Lehký nude make-up a kočičí oči jsou poznávacím znamením stylové Angeliny Jolie.

Není uměním napatlat si na oči tisíce barev, použít černou tužku pod oči a vše podtrhnout řasenkou. Stejně jako ona, i vy můžete najít svou krásu v jednoduchosti.

Podívejte se, jak na make-up podle Marilyn

Začněte s rozjasňující pleťovou bází, která vyhladí a zároveň rozzáří váš obličej. Poté naneste lehký make-up s broskvovým nádechem. Pokud máte světlou pleť, neaplikujte příliš tmavé odstíny, které budou ve výsledku vypadat nepřirozeně.

FOTO: Angelina Jolie

Pro efekt větších očí rozmažte linku ve středu oka.

Mít velké plné rty jako Angelina Jolie je snem moha žen a dívek. Ale jen málokoho příroda obdařila dominantními ústy. Naštěstí existuje několik rad a tipů, které dokážou opticky přidat na objemu!

Základním pravidlem je nanést trochu make-upu nebo korektoru a rozetřít ho tak, aby zakryl přirozenou linii rtů. Můžete pak lépe korigovat jejich tvar. Následně použijte konturovací tužku a rtěnku v nude odstínech. Nebojte se tužkou vykreslit linii rtů o malý kousek výš. Nakonec aplikujte lesk doprostřed spodního rtu.

Tipy pro plné rty

Světlé odstíny a třpytivé lesky zvětšují objem rtů. Pozor si dejte na jasné křiklavé barvy! Ty upoutávají pozornost a ukazují možné nedostatky. Vyhněte se tmavým odstínům, které rty zmenšují.

Třešničkou na dortu jsou dokonalé kočičí oči. S trochou trpělivosti a cviku to zvládnete za pár minut. Světle hnědé stíny aplikujte na oční víčka. Pak naneste tekuté oční linky – širší část na vnější straně oka. Pohled vám ještě více rozzáří „V“ na vnitřním koutku očí.

Broskvovou tvářenku naneste na lícní kosti a make-up podle Angeliny Jolie je hotový! Stejně jako ona zachovejte vždy krásný úsměv, hlavu vzhůru a se sebevědomím vstupte do společnosti.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Make-up podle Angeliny Jolie. Kočičí oči musíte natrénovat