Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Mají módní bloggeři opravdu co říct?

FOTO: Lucie Srbová, Chictopia.comPřed několika lety neexistoval facebook, většina internetových časopisů ani blogspot.com. Lidé, které zajímala móda a trendy se museli obrátit na Vogue. Dnes ale máme bloggery, schopné mladé lidi žijící módou, a Vogue má velkou konkurenci.

FOTO: Sandra Leopardová

Sandra, Zdroj: sandraleopardova.blogspot.com

Většina z vás nejspíš zná Sandru Leopardovou, štíhlou zrzku, kterou denně sleduje několik tisíc lidí. Dost možná znáte i Víťezslava Ivčiče, který svým velmi osobitým a extravagantním stylem provokuje a škádlí širokou veřejnost. Kdo má rád H&M také určitě někdy zabrousil na blog Agnes a Luka, páru, který pro tuhle švédskou značku udělal ne jednu reklamní kampaň a který by mohl jít mnoha jiným příkladem. Bloggeři zkrátka ovládli módní svět.

FOTO: Vítězslav Ivčič

Vítek, Zdroj: czechfashionisto.blogspot.com

Právě kvůli obrovské sledovanosti a moci ovlivňovat veřejnost jsou bloggeři zváni ke spolupráci na projektech nejznámějších módních časopisů a značek, které si včas uvědomily jejich sílu a s lidmi jako je třeba právě Sandra se spojily. Ne vždy se však konkurence promění v produktivní spojenectví, a tak se v některých článcích i renomovaných redaktorů objevuje nepřiměřená kritika bloggerů a mnoho zjednodušování ve smyslu, že bloggeři jsou jen exhibicionisté, co se rádi fotí a dostávají věci zadarmo.

Jak je to s nimi doopravdy? Jsou to opravdu jen šílenci před foťákem nebo mají co říct? Obrázek si můžete udělat sami během čtení našeho seriálu rozhovorů se známými i nadějnými českými internetovými ikonami, který jsme pro vás připravili. Na první díl se můžete těšit již tento pátek!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mají módní bloggeři opravdu co říct?