Magnuskovi Bastardi se dočkají seriálu. Chopí se ho Barrandov TV

FOTO: Bastardi
Bastardi třikrát nestačí, bude nášup! Zdroj: Magnusfilm

Trilogie Bastardi rozhodně nepatří mezi klenoty české kinematografie, své diváky však má a není jich málo. Právě proto se Barrandov TV rozhodla vytvořit z filmů seriál. Odvysílá ho na podzim.

FOTO: Bastardi
Bastardi třikrát nestačí, bude nášup! Zdroj: Magnusfilm

Jako má Zdeněk Troška své Babovřesky, tak má Tomáš Magnusek své Bastardy. K trilogii z let 2010-2012 Magnusek napsal scénář, byl jedním z herců a poslední díl navíc zrežíroval. Vedle něj se před kamerou objevili Jan Přeučil, Igor Bareš, Kateřina Brožová a mnoho dalších herců i neherců.

Vzhledem k televizním úspěchům, kdy trilogii na Barrandov TV zhlédlo přes čtyři sta tisíc diváků, se stanice rozhodla vytvořit z filmu seriál.  „Iniciativa vzešla z naší strany, Tomáš Magnusek po úspěšném odvysílání filmů zareagoval pozitivně a takřka okamžitě zahájil přípravy,“ prohlásila ředitelka stanice Marcela Hrdá.

Během prázdnin bude Magnusek dotáčet potřebný materiál, který doplní záběry z filmů a vystřižené bonusové scény. Výsledkem bude dvacetidílná série, kterou Barrandov TV uvede na podzim.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Kristýna Motlová

Narodila se jednoho láskyplného dne na počátku devadesátých let ve středu republiky. Ten opustila až jako dospělá a v současnosti spokojeně studuje žurnalistiku a češtinu v údajně poslední zatáčce před Vídní. Má ráda filmové festivaly, britský přízvuk, život na vesnici, bouřky a mnoho dalšího. U filmů zásadně usíná. Pro Film a TV píše od přelomu let 2010 a 2011, od loňského léta navíc plní povinnosti zástupkyně editora.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*