Madonna vzpomíná na drsné začátky. Zažila znásilnění i loupež

FOTO: Madonna
Madonna Zdroj: madonna.com

Madonna minulý týden v americkém tisku poprvé otevřeně promluvila o krutých zážitcích, které jí uchystal New York na začátku kariéry.

FOTO: Madonna
Madonna Zdroj: madonna.commadonna

 

Letos pětapadesátiletá popová stálice začínala svou dráhu na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let jako tanečnice. Přistěhovala se do New Yorku a musela se živit všelijak.

„New York mě v mnohém zaskočil,“ přiznala zpěvačka. „To město mě zdaleka nepřivítalo s otevřenou náručí. Hned první rok mě přepadli s nožem a znásilnili. Třikrát se mi někdo vloupal do bytu, i když nechápu, proč: po tom, co mi ukradli rádio, tam nebylo nic cenného.“

Od tyče na světová pódia

Uživit se jako tanečnice nebylo zpočátku lehké, a tak tehdejší slečna Ciccone pracovala mimo jiné v striptýzovém klubu a pózovala nahá studentům kreslení. Vzniklé kresby se později objevily v magazínu Playboy, když se z někdejší neznámé tanečnice stala hvězda pop-music.

„Byla jsem odhodlaná vše zvládnout, ale neměla jsem to lehké a byla jsem osamělá. Každý den jsem se musela hecovat, abych vydržela,“ vzpomíná dnešní královna popu. „Když je vám pětadvacet, je aspoň o něco lehčí být odvážná, protože se to od vás očekává,“ uvažuje hvězda, které ovšem odvaha nedošla ani po padesátce, o čemž svědčí její mnohdy výstřední a kontroverzní vystoupení.

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Denisa Šebestová
Pochází z Plzně, studuje anglistiku - amerikanistiku a češtinu na FF UK. Do redakce TOPZINE.CZ nastoupila na jaře 2010. Je zástupkyní editora rubriky Hudba Adama Vrány.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*